$170,000
- Land
- 20 Acres
- $8,500 per Acre
295 Ave W Galvin St, Wittmann, AZ 85361
295 Ave W Galvin St, Wittmann, AZ 85361$170,000
295 Ave W Galvin St, Wittmann, AZ 85361
295 Ave W Galvin St, Wittmann, AZ 85361$558,000
24137 W Blue Sky Dr, Wittmann, AZ 85361
Olga Salazar West USA Realty
$250,000
214XX W Caravaggio Ln, Wittmann, AZ 85361
214XX W Caravaggio Ln, Wittmann, AZ 85361$529,900
27720 N 237th Dr, Wittmann, AZ 85361
Shelley Pendergast Western AZ Ranch & Real Estate LLC
$30,000
29115 W Dixileta Dr Unit 144, Wittmann, AZ 85361
29115 W Dixileta Dr Unit 144, Wittmann, AZ 85361$82,500
1 Radford Rd Unit C, Wittmann, AZ 85361
1 Radford Rd Unit C, Wittmann, AZ 85361$36,000
29980 W Restin Rd Unit 146, Unincorporated County, AZ 85361
29980 W Restin Rd Unit 146, Unincorporated County, AZ 85361$379,990
18563 W Desert Hollow Dr, Wittmann, AZ 85361
Joseph Barrett A.Z. & Associates
$595,000
23000 N 231st Ave W, Wittmann, AZ 85361
23000 N 231st Ave W, Wittmann, AZ 85361$125,000
000 N 223rd Ave Unit 1, Wittmann, AZ 85361
000 N 223rd Ave Unit 1, Wittmann, AZ 85361$145,000
284XX N Crozier Rd, Wittmann, AZ 85361
284XX N Crozier Rd, Wittmann, AZ 85361$506,240
0 N 221st Ave Unit 7010238, Wittmann, AZ 85361
0 N 221st Ave Unit 7010238, Wittmann, AZ 85361$60,000
0 N 221 Ave Unit H 6907606, Wittmann, AZ 85361
0 N 221 Ave Unit H 6907606, Wittmann, AZ 85361$439,000
18601 W Cottontail Ln, Surprise, AZ 85387
Shelly Albright West USA Realty
$129,990
22102 W Quail Run Rd, Wittmann, AZ 85361
22102 W Quail Run Rd, Wittmann, AZ 85361$580,750