$668,000
- Land
- 84 Acres
- $7,952 per Acre
200457 E County Road 42, Woodward, OK 73801
200457 E County Road 42, Woodward, OK 73801$668,000
200457 E County Road 42, Woodward, OK 73801
200457 E County Road 42, Woodward, OK 73801$585,000
2224 8th St, Woodward, OK 73801
Ira Smith Smith & Co Auction & Realty Inc
$60,000
10 acres ± Sec 24-23-22 Tract 4 Unit Tract 4 in W2SW4 24-, Woodward, OK 73801
10 acres ± Sec 24-23-22 Tract 4 Unit Tract 4 in W2SW4 24-, Woodward, OK 73801$1,104,000
TBD E 500 Rd, Chester, OK 73838
TBD E 500 Rd, Chester, OK 73838$120,000
20 acres ± Sec 24-23-22 Tract 1 & 4 Unit Tract 1, 4, and 8 in, Woodward, OK 73801
20 acres ± Sec 24-23-22 Tract 1 & 4 Unit Tract 1, 4, and 8 in, Woodward, OK 73801$60,000
308502 S County Road 196, Woodward, OK 73801
308502 S County Road 196, Woodward, OK 73801$70,000
4221 Oklahoma Ave, Woodward, OK 73801
Richard Harris Advanced Real Estate Advisors
$65,000
10 acres ± Sec 32-23-21 Unit Tract 6, Woodward, OK 73801
10 acres ± Sec 32-23-21 Unit Tract 6, Woodward, OK 73801$370,000
0 Meadowlake Dr, Woodward, OK 73801
Ira Smith Smith & Co Auction & Realty Inc
$370,000
0 County Road 202 & 43 Unit 20251565, Woodward, OK 73801
0 County Road 202 & 43 Unit 20251565, Woodward, OK 73801$495,000
4903 Williams, Woodward, OK 73801
Gary Whitcomb Omni Realty Co
$100,000
205499 E County Road 43, Woodward, OK 73801
Kenton Baird Northwest Real Estate LLC
$70,000
40442 S County Road 198, Woodward, OK 73801
40442 S County Road 198, Woodward, OK 73801$750,000
51913 S County Road 199, Woodward, OK 73801