$98,670
- Land
- 9.87 Acres
- $10,000 per Acre
0 Red Rough Rd, Meadows of Dan, VA 24120
0 Red Rough Rd, Meadows of Dan, VA 24120$98,670
0 Red Rough Rd, Meadows of Dan, VA 24120
0 Red Rough Rd, Meadows of Dan, VA 24120$149,900
TBD Free Union Rd, Meadows of Dan, VA 24120
TBD Free Union Rd, Meadows of Dan, VA 24120$67,392
0 Misty Acres Ln Unit 81800, Meadows of Dan, VA 24120
0 Misty Acres Ln Unit 81800, Meadows of Dan, VA 24120$67,392
0 Misty Acres Ln Unit 136783, Meadows of Dan, VA 24120
0 Misty Acres Ln Unit 136783, Meadows of Dan, VA 24120$35,000
Lot 8 Edgeview Dr, Meadows Dan, VA 24120
Lot 8 Edgeview Dr, Meadows Dan, VA 24120$2,000,000
0 Trot Valley Rd, Stuart, VA 24171
0 Trot Valley Rd, Stuart, VA 24171$60,000
23055 Jeb Stuart Hwy, Stuart, VA 24171
23055 Jeb Stuart Hwy, Stuart, VA 24171$215,000
TBD Blue Ridge Passage Private, Meadows of Dan, VA 24120
TBD Blue Ridge Passage Private, Meadows of Dan, VA 24120$108,870
0 Red Rough Rd, Meadows of Dan, VA 24120
0 Red Rough Rd, Meadows of Dan, VA 24120Call for Price
Lot 8 Edgeview Dr, Meadows Dan, VA 24120
Lot 8 Edgeview Dr, Meadows Dan, VA 24120$89,900
TBD Pinnacle Ln, Meadows of Dan, VA 24120
TBD Pinnacle Ln, Meadows of Dan, VA 24120$189,384
0 Misty Acres Ln Unit 81845, Meadows of Dan, VA 24120
0 Misty Acres Ln Unit 81845, Meadows of Dan, VA 24120$60,000
0 Edgeview Dr Unit 926325, Meadows of Dan, VA 24120
0 Edgeview Dr Unit 926325, Meadows of Dan, VA 24120$43,900
TBD Edgeview Dr, Meadows of Dan, VA 24120
TBD Edgeview Dr, Meadows of Dan, VA 24120$374,000
TBD Cherry Creek Rd, Meadows of Dan, VA 24120