$270,000
- Land
- 4 Acres
- $67,500 per Acre
TBD-3 S Dakota 115, Worthing, SD 57077
TBD-3 S Dakota 115, Worthing, SD 57077$270,000
TBD-3 S Dakota 115, Worthing, SD 57077
TBD-3 S Dakota 115, Worthing, SD 57077$270,000
TBD-2 S Dakota 115, Worthing, SD 57077
TBD-2 S Dakota 115, Worthing, SD 57077$327,400
204 N Steven St, Worthing, SD 57077
Chris Chase
Axen Realty LLC
(605) 777-7472
$58,500
808 W Beck St, Worthing, SD 57077
808 W Beck St, Worthing, SD 57077$58,500
804 W Beck St, Worthing, SD 57077
804 W Beck St, Worthing, SD 57077$58,500
806 W Beck St, Worthing, SD 57077
806 W Beck St, Worthing, SD 57077$350,000
108 E 1st St, Worthing, SD 57077
108 E 1st St, Worthing, SD 57077