$144,900
- Land
- 22.03 Acres
- $6,577 per Acre
0 Major Grahams Unit 359596, Wytheville, VA 24382
0 Major Grahams Unit 359596, Wytheville, VA 24382$144,900
0 Major Grahams Unit 359596, Wytheville, VA 24382
0 Major Grahams Unit 359596, Wytheville, VA 24382$7,500
TBD Atkins Mill Rd, Wytheville, VA 24382
TBD Atkins Mill Rd, Wytheville, VA 24382$209,000
210 E Withers Rd, Wytheville, VA 24382
Ben Caudill RE/MAX Land Mark Real Estate
$38,000
1793 Grayson Turnpike, Wytheville, VA 24382
1793 Grayson Turnpike, Wytheville, VA 24382$399,000
645 Mountain View Dr, Wytheville, VA 24382
Judy Short Weichert Realtors-Short Way Real Estate
$22,500
TBD Bide-A-wee Ln, Wytheville, VA 24382
TBD Bide-A-wee Ln, Wytheville, VA 24382$225,000
2174 E Lee Hwy, Wytheville, VA 24382
Bonnie Coffey Wythe County Real Estate
$70,500
TBD Wilkins Ln, Wytheville, VA 24382
TBD Wilkins Ln, Wytheville, VA 24382$158,800
275 E Washington St, Wytheville, VA 24382
Debbie Jones KW Wytheville
$2,600,000
TBD Stafford Umberger Dr, Wytheville, VA 24382
TBD Stafford Umberger Dr, Wytheville, VA 24382$55,000
tbd W Main St, Wytheville, VA 24382
tbd W Main St, Wytheville, VA 24382$127,500
693 Whippoorwill Rd, Wytheville, VA 24382
693 Whippoorwill Rd, Wytheville, VA 24382$788,400
580 Loretto Dr, Wytheville, VA 24382
Jake Hinson RE/MAX 8 - Blacksburg
$59,000
14 Asbury Ln, Wytheville, VA 24382
14 Asbury Ln, Wytheville, VA 24382$65,000
17 Asbury Ln, Wytheville, VA 24382
17 Asbury Ln, Wytheville, VA 24382$274,000
1.36 AC N 4th St, Wytheville, VA 24382
1.36 AC N 4th St, Wytheville, VA 24382$114,900