$895,000
- Land
- 5.6 Acres
- $159,821 per Acre
9511 River Cove Dr, Riverview, FL 33578
9511 River Cove Dr, Riverview, FL 33578$895,000
9511 River Cove Dr, Riverview, FL 33578
9511 River Cove Dr, Riverview, FL 33578$359,000
2015 Clarice Cir, Tampa, FL 33619
Shadi Tamimi SET HOMES REALTY LLC
$270,000
9317 Stone River Place, Riverview, FL 33578
Jeff Jones MARK SPAIN REAL ESTATE
$344,240
Dublin Plan at Gladesong, Riverview, FL 33578
$1,425,000
6212 Bayshore Blvd Unit K, Tampa, FL 33611
Larissa Dalton BHHS FLORIDA PROPERTIES GROUP
$284,000
7052 Grand Elm Dr, Riverview, FL 33578
Joe Alvarez TRUENORTH REALTY OF FLORIDA LLC
$435,000
9118 Mountain Magnolia Dr, Riverview, FL 33578
Jack Wess FRANK ALBERT REALTY
$849,999
8805 Crosswood Ct, Riverview, FL 33578
Stephen Hachey FLAT FEE MLS REALTY
$314,900
10305 Boggy Moss Dr, Riverview, FL 33578
Robert Salmons ENTERA REALTY LLC
$309,900
5335 New Friendship Place, Tampa, FL 33619
Ann Marie Vaughan RE/MAX ALLIANCE GROUP
$335,000
11926 Grand Kempston Dr, Gibsonton, FL 33534
Elizabeth Acevedo HOMEXPRESS REALTY, INC.
$269,500
4916 Barnstead Dr, Riverview, FL 33578
Dan Henzler KELLER WILLIAMS SUBURBAN TAMPA
$263,500
6984 Holly Heath Dr, Riverview, FL 33578
Jana Jones CHARLES RUTENBERG REALTY INC
$349,000
8812 Dyer Rd, Riverview, FL 33578
John Gilbert DALTON WADE INC
$255,000
1506 S 78th St, Tampa, FL 33619
Van Cin KELLER WILLIAMS ON THE WATER
$1,925,000
441 Lucerne Ave, Tampa, FL 33606
Irwin Wilensky SUNRAYE
$60,000
7905 Raffin Way Unit 49, Riverview, FL 33578
Vanessa Drummond Coast to Coast Mobile Home Sales LLC