$7,500
- Land
- 1.37 Acres
- $5,474 per Acre
TBD Saddle View Dr, Yellville, AR 72687
TBD Saddle View Dr, Yellville, AR 72687$7,500
TBD Saddle View Dr, Yellville, AR 72687
TBD Saddle View Dr, Yellville, AR 72687$96,500
001-05007-001 McKenzie Ridge Rd, Yellville, AR 72687
001-05007-001 McKenzie Ridge Rd, Yellville, AR 72687$49,000
4886 Marion County 2059, Yellville, AR 72687
4886 Marion County 2059, Yellville, AR 72687$248,500
1265 Mc 4044, Yellville, AR 72687
LORNA GOODWIN Davenport Realty
$34,000
001-05820-000 Marion County 8117, Yellville, AR 72687
001-05820-000 Marion County 8117, Yellville, AR 72687$97,500
412 Longway Dr, Yellville, AR 72687
Laura Boehmer BAXTER REAL ESTATE COMPANY
$129,900
317 W 5th St, Yellville, AR 72687
ROBBY OWEN HOME AND RANCH REALTY, LLC
$330,000
7445 Arkansas 14, Yellville, AR 72687
Billy Baker BBB REALTY - UNITED COUNTRY
$1,650,000
937 Marion County 4018, Yellville, AR 72687
Katie Ramsey
BEAMAN REALTY
(870) 432-8380
$200,000
0000 Mc 4048, Yellville, AR 72687
0000 Mc 4048, Yellville, AR 72687$775,000
229 Ruby Ln, Yellville, AR 72687
Aundrea Rogers
Weichert, REALTORS-Market Edge
(870) 432-7975
$329,000
823 Mc 164, Yellville, AR 72687
Lee Teal
DAVENPORT REALTY
(870) 410-8733
$49,500
1068 Marion County 2027, Yellville, AR 72687
1068 Marion County 2027, Yellville, AR 72687$439,500
21 Hefton Ln, Yellville, AR 72687
JON MELTON BBB REALTY - UNITED COUNTRY
$265,000
201 Mikel Ln, Yellville, AR 72687
Katie Ramsey
BEAMAN REALTY
(870) 412-1629
$188,000
1095 Highway 235 S, Yellville, AR 72687
Cheryl Adams DAVENPORT REALTY