$194,400
- Land
- 324 Acres
- $600 per Acre
0 Cr 1-35, Yeso, NM 88119
0 Cr 1-35, Yeso, NM 88119$194,400
0 Cr 1-35, Yeso, NM 88119
0 Cr 1-35, Yeso, NM 88119$29,000
0 Sunset Place Unit 20261851, Fort Sumner, NM 88119
0 Sunset Place Unit 20261851, Fort Sumner, NM 88119$17,000
Lot 9 Quail Place, Lake Sumner, NM 88119
Lot 9 Quail Place, Lake Sumner, NM 88119$25,000
66 Pheasant Ln, Lake Sumner, NM 88119
66 Pheasant Ln, Lake Sumner, NM 88119$25,000
Lot 66 Pheasant Ln, Lake Sumner, NM 88119
Lot 66 Pheasant Ln, Lake Sumner, NM 88119$20,000
4920 Moore Cir, Fort Sumner, NM 88119
4920 Moore Cir, Fort Sumner, NM 88119$33,000
0 New Mexico 203, Fort Sumner, NM 88119
0 New Mexico 203, Fort Sumner, NM 88119$17,000
Lot 9 Quail Ln, Fort Sumner, NM 88119
Lot 9 Quail Ln, Fort Sumner, NM 88119$50,000
Lot 14 Hyline Place, Fort Sumner, NM 88119
Lot 14 Hyline Place, Fort Sumner, NM 88119$17,000
Lot 10 Quail Place, Lake Sumner, NM 88119
Lot 10 Quail Place, Lake Sumner, NM 88119