$299,900
$130K PRICE DROP
- Land
- 18.67 Acres
- $16,063 per Acre
13815 Branstrator Rd, Yoder, IN 46798
13815 Branstrator Rd, Yoder, IN 46798$299,900
13815 Branstrator Rd, Yoder, IN 46798
13815 Branstrator Rd, Yoder, IN 46798