$275,000 Sold Sep 15, 2025
703 Oak Mill Ln, Newport News, VA 23602
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,606 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $171/SF
- 56 Days On Market
Current Estimated Value $269,674
Last Listing Agent Keith Wilson KW Allegiance
703 Oak Mill Ln, Newport News, VA 23602