Homes for Sale near Yucca Elementary School
-
-
$75,000
- Land
- 39.95 Acres
- $1,877 per Acre
000 E Cactus Wren Dr, Yucca, AZ 86438
000 E Cactus Wren Dr, Yucca, AZ 86438 -
$35,000
- Land
- 5 Acres
- $7,000 per Acre
000 Holiday Rd, Yucca, AZ 86438
000 Holiday Rd, Yucca, AZ 86438 -
$8,000
- Land
- 2.06 Acres
- $3,883 per Acre
XX Unit Lot 9, Yucca, AZ 86438
XX Unit Lot 9, Yucca, AZ 86438 -
$22,000
- Land
- 2.21 Acres
- $9,955 per Acre
0000 Unknown Rd, Yucca, AZ 86438
0000 Unknown Rd, Yucca, AZ 86438 -
$120,000
- Land
- 79.94 Acres
- $1,501 per Acre
UNK E Saguaro Dr @ Horseshoe Unit 16, Yucca, AZ 86438
UNK E Saguaro Dr @ Horseshoe Unit 16, Yucca, AZ 86438 -
$15,000
- Land
- 1.07 Acres
- $14,019 per Acre
0000 Unknown Rd, Yucca, AZ 86438
0000 Unknown Rd, Yucca, AZ 86438 -
$8,000
- Land
- 2.35 Acres
- $3,404 per Acre
11964 S Dateland Rd Unit 10, Yucca, AZ 86438
11964 S Dateland Rd Unit 10, Yucca, AZ 86438 -
$55,000
- Land
- 40 Acres
- $1,375 per Acre
UNK Bighorn Dr, Yucca, AZ 86438
UNK Bighorn Dr, Yucca, AZ 86438 -
$128,000
$4K PRICE DROP- Land
- 2.35 Acres
- $54,468 per Acre
11964 S Sherry Rd, Yucca, AZ 86438
11964 S Sherry Rd, Yucca, AZ 86438 -
$60,000
- Land
- 4.9 Acres
- $12,245 per Acre
I40 @ Franconia, Yucca, AZ 86438
I40 @ Franconia, Yucca, AZ 86438 -
$13,500
- Land
- 2.22 Acres
- $6,081 per Acre
000 S Apache Rd, Yucca, AZ 86438
000 S Apache Rd, Yucca, AZ 86438 -
$9,999
- Land
- 2.34 Acres
- $4,273 per Acre
13604 Cortaro Rd, Yucca, AZ 86438
13604 Cortaro Rd, Yucca, AZ 86438 -
$6,000
- Land
- 1.17 Acres
- $5,128 per Acre
Mohave Arizona, Yucca, AZ 86438
Mohave Arizona, Yucca, AZ 86438 -
$29,900
- Land
- 39.97 Acres
- $748 per Acre
0 E Mesquite Dr Unit 26969115, Yucca, AZ 86438
0 E Mesquite Dr Unit 26969115, Yucca, AZ 86438 -
$9,999
- Land
- 2.34 Acres
- $4,273 per Acre
13636 Cortaro Rd, Yucca, AZ 86438
13636 Cortaro Rd, Yucca, AZ 86438 -
$195,000
- Land
- 160 Acres
- $1,219 per Acre
31-C Daytona Dr, Yucca, AZ 86438
31-C Daytona Dr, Yucca, AZ 86438 -
$44,900
- Land
- 39.98 Acres
- $1,123 per Acre
0 E Flattop Dr, Yucca, AZ 86438
0 E Flattop Dr, Yucca, AZ 86438 -
$125,000
- Land
- 160 Acres
- $781 per Acre
160 Acres W Silver Dr, Yucca, AZ 86438
160 Acres W Silver Dr, Yucca, AZ 86438 -
$9,799
- Land
- 2.35 Acres
- $4,170 per Acre
0 S Desert View Rd Unit 26104818, Yucca, AZ 86438
0 S Desert View Rd Unit 26104818, Yucca, AZ 86438 -
$18,900
- Land
- 7.08 Acres
- $2,669 per Acre
3444 Edith St, Yucca, AZ 86438
3444 Edith St, Yucca, AZ 86438 -
-
$6,000
- Land
- 2.35 Acres
- $2,553 per Acre
Mohave Arizona, Yucca, AZ 86438
Mohave Arizona, Yucca, AZ 86438 -
$18,999
$4K PRICE INCREASE- Land
- 5 Acres
- $3,800 per Acre
39 S Ali Chuk Rd, Yucca, AZ 86438
39 S Ali Chuk Rd, Yucca, AZ 86438 -
$9,900
- Land
- 2.36 Acres
- $4,195 per Acre
3320 Edith St, Yucca, AZ 86438
3320 Edith St, Yucca, AZ 86438 -
$535,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 4,000 Sq Ft
21477 S Sundance Kid Rd, Yucca, AZ 86438
21477 S Sundance Kid Rd, Yucca, AZ 86438Caitlin Flaherty Havasu Realty
-
$733,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,012 Sq Ft
17445 S La Cienega Ranch Rd, Yucca, AZ 86438
17445 S La Cienega Ranch Rd, Yucca, AZ 86438Chanel Turner Turner Hill Properties
-
$445,000
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,636 Sq Ft
19608 S Tom Mix Rd, Yucca, AZ 86438
19608 S Tom Mix Rd, Yucca, AZ 86438Justin Goette eXp Realty
-
$575,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,006 Sq Ft
21038 S Cheyenne Rd, Yucca, AZ 86438
21038 S Cheyenne Rd, Yucca, AZ 86438Roxann Amundson Realty ONE Group Mountain Desert
-
$399,900
$20K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,413 Sq Ft
14105 S Cactus Rd, Yucca, AZ 86438
14105 S Cactus Rd, Yucca, AZ 86438Chanel Turner Turner Hill Properties
-
$509,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,107 Sq Ft
2120 W Billionaire Ln, Yucca, AZ 86438
2120 W Billionaire Ln, Yucca, AZ 86438Melanie Brush RMA - Preferred Professionals
-
$8,700
$1K PRICE DROP- Land
- 2.35 Acres
- $3,704 per Acre
0 S Apex Rd Unit 23087, Yucca, AZ 86438
0 S Apex Rd Unit 23087, Yucca, AZ 86438 -
$3,500
- Land
- 23,958 Sq Ft
- $6,364 per Acre
009B Cortaro Rd, Yucca, AZ 86438
009B Cortaro Rd, Yucca, AZ 86438 -
$11,000
$4K PRICE DROP- Land
- 2.28 Acres
- $4,825 per Acre
000XX Saguaro Dr Unit 42, Yucca, AZ 86438
000XX Saguaro Dr Unit 42, Yucca, AZ 86438 -
$195,000
$157K PRICE DROP- Land
- 160 Acres
- $1,219 per Acre
31-C Daytona Dr, Yucca, AZ 86438
31-C Daytona Dr, Yucca, AZ 86438 -
$29,900
- Land
- 1.13 Acres
- $26,460 per Acre
3411 Adams St, Yucca, AZ 86438
3411 Adams St, Yucca, AZ 86438 -
$5,000
- Land
- 1.15 Acres
- $4,348 per Acre
Lot I 5A Alan Rd, Yucca, AZ 86438
Lot I 5A Alan Rd, Yucca, AZ 86438 -
$150,000
- Land
- 160 Acres
- $938 per Acre
18-B S Rainbow Rd, Yucca, AZ 86438
18-B S Rainbow Rd, Yucca, AZ 86438 -
$6,995
- Land
- 1.07 Acres
- $6,537 per Acre
Lot 12 E Hondo Dr, Yucca, AZ 86438
Lot 12 E Hondo Dr, Yucca, AZ 86438 -
$24,900
- Land
- 39.98 Acres
- $623 per Acre
PARCEL 169 S Cattle Crossing Rd, Yucca, AZ 86438
PARCEL 169 S Cattle Crossing Rd, Yucca, AZ 86438
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 6