$32,900
- Land
- 4.38 Acres
- $7,511 per Acre
0 Celesta St, Joshua Tree, CA 92252
0 Celesta St, Joshua Tree, CA 92252$32,900
0 Celesta St, Joshua Tree, CA 92252
0 Celesta St, Joshua Tree, CA 92252$480,000
60205 Latham Trail, Joshua Tree, CA 92252
Westley Williams Harcourts Prime Properties
$22,000
0 Pimlico St Unit EV24068448, Yucca Valley, CA 92284
0 Pimlico St Unit EV24068448, Yucca Valley, CA 92284$28,999
0 Onaga Unit JT26057308, Yucca Valley, CA 92284
0 Onaga Unit JT26057308, Yucca Valley, CA 92284$199,000
0 Contour Terrace Unit 32500612, Pioneertown, CA 92268
0 Contour Terrace Unit 32500612, Pioneertown, CA 92268$299,000
61619 Granada Dr, Joshua Tree, CA 92252
Stacey Smith Redfin Corporation
$50,000
61830 Highland Dr, Joshua Tree, CA 92252
61830 Highland Dr, Joshua Tree, CA 92252$51,999
3170 Stonehill Ave, Joshua Tree, CA 92252
3170 Stonehill Ave, Joshua Tree, CA 92252$150,000
8129 Stardust Trail, Yucca Valley, CA 92284
8129 Stardust Trail, Yucca Valley, CA 92284$399,000
49490 Big Morongo Canyon Rd, Morongo Valley, CA 92256
Madelaine LaVoie Cherie Miller & Associates
$43,000
0 Avenida Del Sol Unit JT26071063, Joshua Tree, CA 92252
0 Avenida Del Sol Unit JT26071063, Joshua Tree, CA 92252$699,000
399 Outpost Rd, Joshua Tree, CA 92252
399 Outpost Rd, Joshua Tree, CA 92252$45,000
0 29 Palms Hwy Unit GD25217165, Morongo Valley, CA 92256
0 29 Palms Hwy Unit GD25217165, Morongo Valley, CA 92256$305,000
61673 Palm Vista Dr, Joshua Tree, CA 92252
Patricia Rocha CROWN ROYAL REAL ESTATE, INC.
$45,000
0 Pajara Dr, Yucca Valley, CA 92284