$350,000
- Land
- 1.9 Acres
- $184,211 per Acre
2105 Iberville Ave, Zachary, LA 70791
2105 Iberville Ave, Zachary, LA 70791$350,000
2105 Iberville Ave, Zachary, LA 70791
2105 Iberville Ave, Zachary, LA 70791$244,900
7655 Kristene Ave, Zachary, LA 70791
Tracy Sykes Fathom Realty LA LLC
$243,900 New Construction
Kirby Plan at Miraval, Zachary, LA 70791
$510,000
8110 Main St, Zachary, LA 70791
Carrie Godbold Carrie Godbold Real Estate Group
$875,000
2310 Marianne St, Zachary, LA 70791
Crystal Bonin Crystal Bonin Realty
$65,000
75 Rue Lierre St, Zachary, LA 70791
75 Rue Lierre St, Zachary, LA 70791$38,000
0 Harlem St, Zachary, LA 70791
0 Harlem St, Zachary, LA 70791$250,000
7945 Main St, Zachary, LA 70791
7945 Main St, Zachary, LA 70791$275,000
7800-7900 La Hwy 64, Zachary, LA 70791
7800-7900 La Hwy 64, Zachary, LA 70791$65,000
82 Rue Fraise, Zachary, LA 70791
82 Rue Fraise, Zachary, LA 70791$248,900 New Construction
Emerald Plan at Miraval, Zachary, LA 70791
$67,500
85 Rue Fraise, Zachary, LA 70791
85 Rue Fraise, Zachary, LA 70791$204,900
3290 Old Baker Rd, Zachary, LA 70791
David Landry David Landry Real Estate, LLC
$247,900 New Construction
Edison Plan at Miraval, Zachary, LA 70791
$99,000
TBD Little Sandy Ln, Zachary, LA 70791
TBD Little Sandy Ln, Zachary, LA 70791$299,000
15935 Joor Rd, Zachary, LA 70791
15935 Joor Rd, Zachary, LA 70791$142,000
24670 Brian Rd, Zachary, LA 70791
24670 Brian Rd, Zachary, LA 70791$125,000
16100 Samuels Rd, Zachary, LA 70791
16100 Samuels Rd, Zachary, LA 70791$2,450,000
TBD Barnett Rd, Zachary, LA 70791