New Construction Homes in Zebulon, GA
-
-
$309,999 Townhome
LOT 13 Cascade Dr, Zebulon, GA 30295
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,282 Sq Ft
-
$429,850 Custom Home
61 Mill Race Unit 2, Zebulon, GA 30295
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,522 Sq Ft
-
$309,999 Townhome
LOT 5 Fountain Farm Way, Zebulon, GA 30295
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,282 Sq Ft
-
$479,000 Lot/Land
35+/- Ac Hwy 109, Zebulon, GA 30295
- 35.14 Acres
- $13,631 per Acre
-
$149,000 Lot/Land
TRACT 3 Grady Maddox Rd, Zebulon, GA 30295
- 9.06 Acres
- $16,446 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 13 Gresham Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.28 Acres
- $24,222 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 3 Kendrick Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.51 Acres
- $23,692 per Acre
-
$200,577 Lot/Land
TRACT 1 Georgia 109, Zebulon, GA 30295
- 14.2 Acres
- $14,125 per Acre
-
$79,900 Lot/Land
0 County Farm Rd Unit 7772474, Zebulon, GA 30295
- 1 Acre
- $79,900 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 9 Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.94 Acres
- $22,761 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 6 Kendrick Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.06 Acres
- $24,751 per Acre
-
$675,000 Lot/Land
0 Bolton Rd, Zebulon, GA 30295
- 50.5 Acres
- $13,366 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 10 Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 10 Acres
- $24,900 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 7 Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.75 Acres
- $23,163 per Acre
-
$159,000 Lot/Land
1880 Cook Rd, Zebulon, GA 30295
- 6.04 Acres
- $26,325 per Acre
-
$339,000 Lot/Land
0 US Highway 19 Unit 10742428, Zebulon, GA 30295
- 3 Acres
- $113,000 per Acre
-
$395,000 Lot/Land
0 Glover Rd Unit 10684924, Zebulon, GA 30295
- 29 Acres
- $13,621 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 11 Gresham Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.81 Acres
- $23,034 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 12 Gresham Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.54 Acres
- $23,624 per Acre
-
$2,699,000 Lot/Land
0 Hwy 18 Unit 10698141, Zebulon, GA 30295
- 182.75 Acres
- $14,769 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 2 Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 10 Acres
- $24,900 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 8 Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 11.7 Acres
- $21,282 per Acre
-
$672,560 Lot/Land
48.04 ACRES Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 48.04 Acres
- $14,000 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 4 Kendrick Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.17 Acres
- $24,484 per Acre
-
$479,000 Lot/Land
35 AC Georgia 109, Zebulon, GA 30295
- 35.14 Acres
- $13,631 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 1 Caldwell Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.01 Acres
- $24,875 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
0 County Farm Rd Unit 10766500, Zebulon, GA 30295
- 1.43 Acres
- $34,965 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 5 Gresham Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.03 Acres
- $24,826 per Acre
-
$249,000 Lot/Land
LOT 14 Gresham Rd, Zebulon, GA 30295
- 10.02 Acres
- $24,850 per Acre