$283,000
14324 County Road 1573, Ada, OK 74820
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,668 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $170/SF
- 119 Days On Market
Current Estimated Value $286,934
Last Listing Agent Cody Simmons McGraw, REALTORS
14324 County Road 1573, Ada, OK 74820