$159,000
- Land
- 52.6 Acres
- $3,023 per Acre
0 Upper Plains Rd, Salisbury, VT 05769
0 Upper Plains Rd, Salisbury, VT 05769$159,000
0 Upper Plains Rd, Salisbury, VT 05769
0 Upper Plains Rd, Salisbury, VT 05769$699,000
0 Vermont Route 125, Bridport, VT 05734
0 Vermont Route 125, Bridport, VT 05734$749,900
179 Rotax Rd, North Ferrisburgh, VT 05473
Aaron Chiaravelotti KW Vermont
$120,000
0 Upper Meehan Rd, Bristol, VT 05443
0 Upper Meehan Rd, Bristol, VT 05443$145,000
Lot 5 Fern Lake Rd, Goshen, VT 05733
Lot 5 Fern Lake Rd, Goshen, VT 05733$105,000
TBD Hewitt Rd, Bristol, VT 05443
TBD Hewitt Rd, Bristol, VT 05443Showing Results 121 - 126, Page 4 of 4