$180,000
- Land
- 19.97 Acres
- $9,014 per Acre
30 Sycamore Falls Rd, Aguanga, CA 92536
30 Sycamore Falls Rd, Aguanga, CA 92536$180,000
30 Sycamore Falls Rd, Aguanga, CA 92536
30 Sycamore Falls Rd, Aguanga, CA 92536$88,200
31 Brownie Rd, Aguanga, CA 92536
31 Brownie Rd, Aguanga, CA 92536$695,000
40230 Crazy Horse Canyon Rd, Aguanga, CA 92536
Justin Caudillo
HomeSmart Realty West
(951) 633-1418
$1,500,000
43900 California 79, Aguanga, CA 92536
43900 California 79, Aguanga, CA 92536$398,000
49215 Meadowview Way, Aguanga, CA 92536
Michael Dunn DCH Real Estate
$729,900
48208 Tanglewood Ct, Aguanga, CA 92536
Rich Jude Jude Realty
$659,000
40310 Beaver Ave, Aguanga, CA 92536
Robert Grable eXp Realty of California Inc.
$2,400,000
49684 Sky Harbor Way, Aguanga, CA 92536
Denice Hickethier HomeQuest Advantage Properties
$100,000
0 Sycamore Falls Unit HD25101802, Aguanga, CA 92536
0 Sycamore Falls Unit HD25101802, Aguanga, CA 92536$479,000
46215 Golden Stag Ranch Rd, Aguanga, CA 92536
Mac Makowski LPT Realty, Inc
$554,999
42343 Witten Dr, Aguanga, CA 92536
Lorenzo Villafranco Rise Realty
$488,000
45051 Bonny Ln, Aguanga, CA 92536
Jon Chen eXp Realty of Southern California, Inc.
$895,000
41430 Rolling Hills Dr, Aguanga, CA 92536
Norma Guillen EXP REALTY OF CALIFORNIA INC
$349,900
44000 Sandstone Rd, Aguanga, CA 92536
Tatyana Mitchiner Allison James Estates & Homes
$439,000
39838 Reed Valley Rd, Aguanga, CA 92536
Caroline Spencer EXCELLENCE RE REAL ESTATE
$599,900
53985 Robin Ln, Aguanga, CA 92536
Lorie Anne Auer eXp Realty of California, Inc.