$130,000
- Land
- 40 Acres
- $3,250 per Acre
1 Goldrush Rd, Aguanga, CA 92536
1 Goldrush Rd, Aguanga, CA 92536$130,000
1 Goldrush Rd, Aguanga, CA 92536
1 Goldrush Rd, Aguanga, CA 92536$299,000
0 Aguanga Unit PTP2508432, Aguanga, CA 92536
0 Aguanga Unit PTP2508432, Aguanga, CA 92536$110,000
41185 Jojoba Hills Cir, Aguanga, CA 92536
41185 Jojoba Hills Cir, Aguanga, CA 92536$80,000
446 Roundup Dr, Aguanga, CA 92536
446 Roundup Dr, Aguanga, CA 92536$239,000
51225 Nectar Rd, Aguanga, CA 92536
51225 Nectar Rd, Aguanga, CA 92536$28,000
0 Crazy Horse Canyon Rd Unit SW25151760, Aguanga, CA 92536
0 Crazy Horse Canyon Rd Unit SW25151760, Aguanga, CA 92536$151,000
48565 Forest Springs Rd, Aguanga, CA 92536
48565 Forest Springs Rd, Aguanga, CA 92536$32,900
875 Lake Canyon, Aguanga, CA 92536
875 Lake Canyon, Aguanga, CA 92536$119,900
0 Lake Canyon Dr Unit SW25261164, Aguanga, CA
0 Lake Canyon Dr Unit SW25261164, Aguanga, CA$100,800
28 Rycon Rd, Aguanga, CA 92536
28 Rycon Rd, Aguanga, CA 92536$25,000
0 Rock Canyon Way Unit 239950, Aguanga, CA 92536
0 Rock Canyon Way Unit 239950, Aguanga, CA 92536$170,000
0 Deerspring Trail, Aguanga, CA 92536
0 Deerspring Trail, Aguanga, CA 92536$50,000
1032 Canyonside Ct, Aguanga, CA 92536
1032 Canyonside Ct, Aguanga, CA 92536$67,500
41173 Rocky Valley Way, Aguanga, CA 92536
41173 Rocky Valley Way, Aguanga, CA 92536$245,000
44485 Tule Valley Rd, Aguanga, CA 92536
44485 Tule Valley Rd, Aguanga, CA 92536$104,900
41300 Jojoba Hills Cir, Aguanga, CA 92536
41300 Jojoba Hills Cir, Aguanga, CA 92536$1,500,000