$110,000
574 Stetler Ave, Akron, OH 44312
- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 972 Sq Ft
- Built 1923
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $113/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $107,892
Last Listing Agent Lisa Hughes RE/MAX Trends Realty
574 Stetler Ave, Akron, OH 44312