$125,000
- Land
- 1.3 Acres
- $96,154 per Acre
6620 Moores Mill Rd, Huntsville, AL 35811
6620 Moores Mill Rd, Huntsville, AL 35811$125,000
6620 Moores Mill Rd, Huntsville, AL 35811
6620 Moores Mill Rd, Huntsville, AL 35811$445,000
551 Baxter Rd, Ashford, AL 36312
Kelly Ford
EXP Realty LLC
(334) 458-9144
$379,900
273 County Road 792, Cullman, AL 35055
Rhonda Hagemore
Hagemore Realty Group
(256) 637-3758
$2,300,000
1247 Lagrange College Rd, Leighton, AL 35646
Morgan Jones
MarMac Real Estate
(256) 643-2087
$1,000,000
0 County Road 36 Unit 391918, Summerdale, AL 36580
0 County Road 36 Unit 391918, Summerdale, AL 36580$215,000
29792 Highway 31, Brewton, AL 36426
Melissa McMillan
Hope Realty & Development
(251) 744-6525
$105,000
12941 U S 231, Troy, AL 36081
12941 U S 231, Troy, AL 36081$300,000
6913 D and B Ln, Wing, AL 36483
Jill Prevett
Draftstone Properties, LLC
(334) 339-7799
$89,000
Lot #10 Bermuda Dr, Seminole, AL 36574
Lot #10 Bermuda Dr, Seminole, AL 36574$575,000
123 Kelly Ln Unit 35, Gulf Shores, AL 36542
123 Kelly Ln Unit 35, Gulf Shores, AL 36542$429,000
2944 Appleton Rd, Brewton, AL 36426
Melissa McMillan
Hope Realty & Development
(251) 512-5368
$128,900
0000 Brecon Cir, Talladega, AL 35160
0000 Brecon Cir, Talladega, AL 35160$400,000
0 Fort Morgan Rd W Unit 2, Gulf Shores, AL 36542
0 Fort Morgan Rd W Unit 2, Gulf Shores, AL 36542$224,900
1074 Mount Carmel Rd, Altoona, AL 35952
Raven Cryar
Southern Elite Realty
(205) 582-4590
$450,000
50 acres Moulton Danville Rd, Moulton, AL 35650
50 acres Moulton Danville Rd, Moulton, AL 35650$399,500