$245,000
- Land
- 2.91 Acres
- $84,192 per Acre
1008 Bear Creek Ranch Rd, Aledo, TX 76008
1008 Bear Creek Ranch Rd, Aledo, TX 76008$245,000
1008 Bear Creek Ranch Rd, Aledo, TX 76008
1008 Bear Creek Ranch Rd, Aledo, TX 76008$290,000
1001 Denali Pass, Aledo, TX 76008
1001 Denali Pass, Aledo, TX 76008$499,000
15020 Belclaire Ave, Aledo, TX 76008
Aaron Valencia eXp Realty, LLC
$1,433,100
437 Aledo Creeks Rd E, Fort Worth, TX 76126
Lori Brown REALHome Services & Solutions
$492,787
14548 Walsh Ave, Fort Worth, TX 76008
$998,900
1079 Tobey Ct, Aledo, TX 76008
Eric Wilkins VYBE Realty
$320,000
3020 Summit Dr, Aledo, TX 76008
3020 Summit Dr, Aledo, TX 76008$455,000
2117 Eastus Ln, Aledo, TX 76008
Bre Story The Ashton Agency
$225,000
4021 Grizzly Trail, Aledo, TX 76008
4021 Grizzly Trail, Aledo, TX 76008$514,900
15045 Green Bluff Dr, Aledo, TX 76008
$452,995
Plan 3300 at Sierra Vista at Kelly Ranch, Aledo, TX 76008
$732,900
523A Plan at Walsh Ranch 60', Aledo, TX 76008
$698,900
2513 Domingo Dr, Aledo, TX 76008
$834,900
566A Plan at Walsh Ranch 60', Aledo, TX 76008
$899,900
4005 Brown Bear Dr, Aledo, TX 76008
Mey-Ling Pauri Ultima Real Estate
$1,999,900
972 San Jacinto Dr, Aledo, TX 76008
Jared Benson Compass RE Texas, LLC
$757,900
14445 Game Creek Trail, Aledo, TX 76008
$401,995
Plan 2625 at Sierra Vista at Kelly Ranch, Aledo, TX 76008
$625,000
912 Highlands Ave, Aledo, TX 76008
$709,900
1630 Chapman Ct, Aledo, TX 76008
Cindy Munoz Salinas Texas Connect Realty LLC
$2,905,000
2401 Bear Creek Rd, Aledo, TX 76008
2401 Bear Creek Rd, Aledo, TX 76008