$559,900 Sold Mar 04, 2026
7703 E Timber Creek Dr, Alexandria, KY 41001
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,413 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $164/SF
- 23 Days On Market
Current Estimated Value $566,000
Drees Homes Timber Creek - Woods
7703 E Timber Creek Dr, Alexandria, KY 41001