$145,000 Sold Dec 12, 2025
1171 N Detroit St, Xenia, OH 45385
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,626 Sq Ft
- Built 1940
Last Sold Summary
- $89/SF
- 91 Days On Market
Current Estimated Value $155,523
Last Listing Agent Ann Halder BHHS Professional Realty
1171 N Detroit St, Xenia, OH 45385