$687,500
1419-21 S Flo Dr, Alpine, CA 91901
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,100 Sq Ft
- Built 1952
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $625/SF
- 52 Days On Market
Current Estimated Value $699,499
Last Listing Agent Jesse Wilson Keller Williams Realty
1419-21 S Flo Dr, Alpine, CA 91901