$485,000
- Land
- 10 Acres
- $48,500 per Acre
8 MILE N Moorefield Rd, Palmview, TX 78574
8 MILE N Moorefield Rd, Palmview, TX 78574$485,000
8 MILE N Moorefield Rd, Palmview, TX 78574
8 MILE N Moorefield Rd, Palmview, TX 78574$550,000
1015 S Shary Rd, Alton, TX 78573
1015 S Shary Rd, Alton, TX 78573$289,900
512 S Inspiration Blvd, Mission, TX 78573
Marilyn Cortez Bordertown Realty, Llc
$550,000
00 N Trosper Rd, Alton, TX 78572
00 N Trosper Rd, Alton, TX 78572$1,450,000
6 Mile SE Corner of Conway Ave, Alton, TX 78573
6 Mile SE Corner of Conway Ave, Alton, TX 78573$490,000
0 N Inspiration Rd, Alton, TX 78573
0 N Inspiration Rd, Alton, TX 78573$375,000
0000 E Main Ave, Alton, TX 78573
0000 E Main Ave, Alton, TX 78573$596,882
213 E Main Ave, Alton, TX 78573
213 E Main Ave, Alton, TX 78573$1,500,000
709 S Mayberry Blvd, Alton, TX 78573
709 S Mayberry Blvd, Alton, TX 78573$1,060,000
5500 Texas 107, Alton, TX 78573
5500 Texas 107, Alton, TX 78573$440,000
613 N Glasscock Rd, Alton, TX 78573
613 N Glasscock Rd, Alton, TX 78573$3,092,500
0 N Stewart Rd, Alton, TX 78573
0 N Stewart Rd, Alton, TX 78573$2,250,000
1408 Alton Blvd, Alton, TX 78573
1408 Alton Blvd, Alton, TX 78573$785,000
2002 N Mayberry Blvd, Alton, TX 78573
Diana Ayala Imperio Real Estate Llc
$1,250,000
470 S Glasscock Blvd, Alton, TX NULL
Lucero Marisol Rendon Cadence Commercial Real Estate
$1,825,000
00 E Main St, Alton, TX 78573
00 E Main St, Alton, TX 78573$990,000
TBD Mile 9 1 2, Alton, TX 78573
TBD Mile 9 1 2, Alton, TX 78573$290,000
0 E Saint Jude Ave, Alton, TX 78573