$289,000
- Land
- 11.5 Acres
- $25,130 per Acre
Tract A Cann Rd, Anderson, SC 29625
Tract A Cann Rd, Anderson, SC 29625$289,000
Tract A Cann Rd, Anderson, SC 29625
Tract A Cann Rd, Anderson, SC 29625$224,500
101 Victorian Dr, Anderson, SC 29625
Roy West Keller Williams Greenville Upstate
$396,900
Denver Plan at The Oaks at Midway, Anderson, SC 29621
$343,990
212 Giles St, Anderson, SC 29621
Karen Binnarr BHHS C Dan Joyner - Anderson
$95,000
303 D St, Anderson, SC 29625
Maria Kozak NorthGroup Real Estate
$455,000
Ashley Plan at Walker's Pointe, Anderson, SC 29621
$739,900
110 Royal Oaks Dr, Anderson, SC 29625
Phillip Wilson North Group Real Estate
$435,000
130 Tiger Lily Dr, Anderson, SC 29621
$394,990
Vail Plan at Spring Ridge - Reserve, Anderson, SC 29621
$384,900
308 Keeling Ave Unit SUN0138, Anderson, SC 29625
Matt Roesch EHC Brokerage LP
$316,990
CALI Plan at Pine Lake, Anderson, SC 29621
$125,000
329 McFalls Landing, Anderson, SC 29621
329 McFalls Landing, Anderson, SC 29621$167,000
103 Northlake Dr, Anderson, SC 29625
Parker Teal Orange Real Estate
$488,000
710 Weathered Oak Way, Anderson, SC 29621
Benjamin Ruiz Mungo Homes Properties, LLC
$185,000
3317 Berry Ln, Anderson, SC 29624
James Miles Bluefield Realty Group
$5,000
1109 Kennedy St, Anderson, SC 29624
Terryhowe Info Terry Howe & Associates, Inc
$350,000
3916 Highway 24, Anderson, SC 29626
3916 Highway 24, Anderson, SC 29626$324,900
305 Ritter Ln, Anderson, SC 29621
$199,900
134 Arabian Way, Anderson, SC 29626
Robert Barnes Silver Star Real Estate
$159,000