$274,900 Sold Nov 17, 2025
12 Manchester Blvd, Owego, NY 13827
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 2,066 Sq Ft
- Built 1958
Last Sold Summary
- $133/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $269,105
Last Listing Agent Jeana Hoyt HOWARD HANNA
12 Manchester Blvd, Owego, NY 13827