$349,000
- Land
- 1.29 Acres
- $270,543 per Acre
15565 Highway 57, Aplington, IA 50604
15565 Highway 57, Aplington, IA 50604$349,000
15565 Highway 57, Aplington, IA 50604
15565 Highway 57, Aplington, IA 50604$349,900
16541 315th St, Aplington, IA 50604
16541 315th St, Aplington, IA 50604$124,900
210 8th St, Aplington, IA 50604
Chad Campbell Campbell-Mellema Realty, LLC
$399,900
17431 300th St, Aplington, IA 50604
Steven Burrell Structure Real Estate