$299,000
- Land
- 11 Acres
- $27,182 per Acre
0 Kanis Rd Unit 26015734, Paron, AR 72122
0 Kanis Rd Unit 26015734, Paron, AR 72122$299,000
0 Kanis Rd Unit 26015734, Paron, AR 72122
0 Kanis Rd Unit 26015734, Paron, AR 72122$219,000
53 Planters Row, Scott, AR 72142
53 Planters Row, Scott, AR 72142$230,000
30 Applewood Dr, Cabot, AR 72023
Danielle Newton-Hunt
PorchLight Realty
(501) 386-6056
$209,000
1423 Stafford Rd, Sherwood, AR 72120
John Belden
CENTURY 21 Prestige Realty
(501) 667-7297
$3,900
TBD Isleta Dr, Cherokee Village, AR 72529
TBD Isleta Dr, Cherokee Village, AR 72529$695,000
679 Antioch Rd, Drasco, AR 72530
Kris Turner
RE/MAX Advantage Heber Springs
(501) 393-3476
$2,500,000
11 Skyland Dr, Conway, AR 72032
Ruth Christenson
Hawks Realty
(501) 298-1575
$70,000
Lot 38 Bluffview Place, Flippin, AR 72634
Lot 38 Bluffview Place, Flippin, AR 72634$122,600
25 Graddy Loop, Vilonia, AR 72173
25 Graddy Loop, Vilonia, AR 72173$259,900
419 N 15th St, Heber Springs, AR 72543
William Humphreys
McKenzie Realty Group
(501) 737-4648
$105,000
16112 Vista Del Rio Dr, Hill Township, AR 72113
16112 Vista Del Rio Dr, Hill Township, AR 72113$499,000
Mill Creek Rd, Smithville, AR 72466
Pamela Welch
Mossy Oak Selling Arkansas
(870) 606-3853
$395,000
9625 Mercury Dr, Sherwood, AR 72120
Elise Petro
Move Realty
(501) 393-4308
$699,000
614 Leatherwood Dr, Mountain Home, AR 72653
Angie Bertel Crider
PEGLAR REAL ESTATE GROUP
(870) 374-8829
$650,000
10223 Lanehart Rd, Little Rock, AR 72204
Jennifer Thomas
McKimmey Associates REALTORS NLR