$79,000
- Land
- 1.19 Acres
- $66,387 per Acre
5086 NE Country Ranches Rd, Arcadia, FL 34266
5086 NE Country Ranches Rd, Arcadia, FL 34266$79,000
5086 NE Country Ranches Rd, Arcadia, FL 34266
5086 NE Country Ranches Rd, Arcadia, FL 34266$175,000
1775 NE Cross Ave, Arcadia, FL 34266
1775 NE Cross Ave, Arcadia, FL 34266$307,900
625 N 13th Ave, Arcadia, FL 34266
Maribel Carrillo TURNER REALTY, INC.
$179,000
0 SE Durrance St Unit MFRC7522638, Arcadia, FL 34266
0 SE Durrance St Unit MFRC7522638, Arcadia, FL 34266$415,000
2788 SE Creekwood Terrace, Arcadia, FL 34266
Brandi Long EXP REALTY LLC
$50,000
2692 NE Highway 70 Unit Lot 25, Arcadia, FL 34266
Charla Castelli
$58,900
2692 NE Highway 70 Unit Lot 79, Arcadia, FL 34266
Charla Castelli
$60,000
2692 NE Highway 70 Unit Lot 129, Arcadia, FL 34266
Charla Castelli
$649,000
8423 NW Pine Level St, Arcadia, FL 34266
Ashley Killmon RMZ REALTY INC.
$385,000
2431 SW Brewer Ave, Arcadia, FL 34266
Erin Daum RE/MAX PALM REALTY
$37,000
5905 NE Cubitis Ave Unit 294, Arcadia, FL 34266
Richie Watson
Coast to Coast Mobile Home Sales LLC
(863) 451-8483
$30,000
5905 NE Cubitis Ave Unit 289, Arcadia, FL 34266
Richie Watson
Coast to Coast Mobile Home Sales LLC
(863) 260-7692
$65,000
0 NW Scout Ave, Arcadia, FL 34266
0 NW Scout Ave, Arcadia, FL 34266$29,900
2692 Florida 70 Unit 76, Arcadia, FL 34266
Charla Castelli
$155,000
1381 SE Lake Rd, Arcadia, FL 34266
Chun-yi Bittner
MARINA PARK REALTY LLC
(863) 622-9655
$139,900
2692 Florida 70 Unit 790, Arcadia, FL 34266
Richie Watson
Coast to Coast Mobile Home Sales LLC