$8,399
- Land
- 2 Acres
- $4,200 per Acre
0 Carmen Rd Unit 25830623, Yucca, AZ 86438
0 Carmen Rd Unit 25830623, Yucca, AZ 86438$8,399
0 Carmen Rd Unit 25830623, Yucca, AZ 86438
0 Carmen Rd Unit 25830623, Yucca, AZ 86438$1,980,000
214 Apache Rd, Patagonia, AZ 85624
214 Apache Rd, Patagonia, AZ 85624$22,999
3353 W Castle Springs Rd, Golden Valley, AZ 86413
3353 W Castle Springs Rd, Golden Valley, AZ 86413$17,950
558 E Jackpine Ln, Williams, AZ 86046
558 E Jackpine Ln, Williams, AZ 86046$358,000
10664 E Austin Loop, Kingman, AZ 86401
Elise Harron Dirt Road Real Estate
$6,990
4103 Aganthus Dr, Meadview, AZ 86444
4103 Aganthus Dr, Meadview, AZ 86444$31,900
936001 Latigo Rd, Williams, AZ 86046
936001 Latigo Rd, Williams, AZ 86046$14,115
2148 S Lowell Dr, Williams, AZ 86046
2148 S Lowell Dr, Williams, AZ 86046$6,000
Mohave Arizona, Meadview, AZ 86444
Mohave Arizona, Meadview, AZ 86444$59,900
2563 Katie's Way, Happy Jack, AZ 86024
2563 Katie's Way, Happy Jack, AZ 86024$4,500
Mohave Arizona, Meadview, AZ 86444
Mohave Arizona, Meadview, AZ 86444$22,900
642 Birch Rd, Williams, AZ 86046
642 Birch Rd, Williams, AZ 86046$6,500
0 Chestnut Ln Unit Concho AZ 85924, Concho, AZ 85924
0 Chestnut Ln Unit Concho AZ 85924, Concho, AZ 85924$575,000
4895 N Gray Fox Ln, Kingman, AZ 86401
Elise Harron Dirt Road Real Estate
$55,000
3352 Durango Dr, Happy Jack, AZ 86024
3352 Durango Dr, Happy Jack, AZ 86024$12,000
0 Planet Ranch Rd Unit 26550193, Yucca, AZ 86438
0 Planet Ranch Rd Unit 26550193, Yucca, AZ 86438$649,000
800 S 24th Dr, Show Low, AZ 85901