$269,000
- 3 Beds
- 2 Baths
2506 Finley Creek Rd, Sidney, AR 72577
Shauna Baxter Carpenter Real Estate
$269,000
2506 Finley Creek Rd, Sidney, AR 72577
Shauna Baxter Carpenter Real Estate
$294,900
13854 U S 70, Proctor, AR 72376
Thula Thomas All Seasons Realty, Llc
$257,000
21500 State Line Rd, Sulphur Springs, AR 72768
Sean Murphy Keller Williams Market Pro Realty - Rogers Branch
$125,000
289 Old Stagecoach, Timbo, AR 72680
Cheryl Hensley Mountain Streams Real Estate
$59,000
505 E Main, Pine Bluff, AR 72152
505 E Main, Pine Bluff, AR 72152$275,000
11350 N Highway 71, Mountainburg, AR 72946
Clint Avaritt Ascend Real Estate
$649,000
65 Acres Cr 5099, Pettigrew, AR 72752
65 Acres Cr 5099, Pettigrew, AR 72752$265,000
1803 Arkansas 10, Belleville, AR 72824
$399,900
0001 Hobbtown Rd, Rudy, AR 72952
0001 Hobbtown Rd, Rudy, AR 72952$59,500
5 Grimsby Ln, Bella Vista, AR 72714
5 Grimsby Ln, Bella Vista, AR 72714$534,900
0 Barren Hollow Unit 1322093, Marshall, AR 72650
0 Barren Hollow Unit 1322093, Marshall, AR 72650$87,500
694 Old Highway 66, Leslie, AR 72645
694 Old Highway 66, Leslie, AR 72645$285,000
21685 State Highway 154, Dardanelle, AR 72834
Ryne Millwood Moore and Co. Realtors
$192,000
44 Sherwood Ln, Greenbrier, AR 72058
Carissa Henschel McKimmey Associates REALTORS NLR
$270,000
2 Tishimingo Dr, Cherokee Village, AR 72529
AMBER SHORT Ozark Gateway Realty OGW LLC
$69,900
618 Polk County Road 24, Cove, AR 71937
Justin Robins Ouachita Hometown Realtors
$279,000
21.32 Acres Rock Springs Rd, Lincoln, AR 72744
21.32 Acres Rock Springs Rd, Lincoln, AR 72744$268,500
1 Sun Drenched Trail, Conway, AR 72032
Jeremy Carter RE/MAX Realty Group
$1
217 S Hester Cut Rd, Greenwood, AR 72936
Zack and Shawn Looper Team Looper Auction & Realty II, LLC
$98,000
TBD Lot 3 Rutherford Rd, Gentry, AR 72734
TBD Lot 3 Rutherford Rd, Gentry, AR 72734$254,900
5254 E State Highway 10, Booneville, AR 72927
Karley King Oak and Main Realty Group
$237,900
408 TBD Ballard Rd, Royal, AR 71968
Kristi Williams Southern Homes Realty - Hot Sp
$480,000
0000 Deer Creek Rd, Tull, AR 72015
0000 Deer Creek Rd, Tull, AR 72015$45,000
0 Halse Ln Unit 1340456, Bella Vista, AR 72714
0 Halse Ln Unit 1340456, Bella Vista, AR 72714$425,000
2714 E 28th St, Hope, AR 71801
Lindsey Townsend Lance & Associates Real Estate
$250,000
+/- 48.28 Acre Searcy 156 Hwy, Harriet, AR 72639
+/- 48.28 Acre Searcy 156 Hwy, Harriet, AR 72639$225,000
000 Holmes Rd, Mountain View, AR 72560
000 Holmes Rd, Mountain View, AR 72560$448,500
190 Edgewater Dr, Eureka Springs, AR 72631
190 Edgewater Dr, Eureka Springs, AR 72631$366,106
659 E Redcut, Fouke, AR 71837
Trevor Aslin United Country Real Estate Double Creek Land and Home
$180,000
227 Cedar Creek Rd, Marshall, AR 72650
Georgie Church Century 21 Middleton
$79,900
1380 5 Mile Loop, Drasco, AR 72530
1380 5 Mile Loop, Drasco, AR 72530$400,000
1850 McJester Rd, Pangburn, AR 72121
Chrissy Lynn IRealty Arkansas - Sherwood
$430,000
10227 Old 88 Rd, Rudy, AR 72952
Telitha Fleck O'Neal Real Estate- Fort Smith
$39,900
APN 10618 US Highway 62, Dell, TX 79837
APN 10618 US Highway 62, Dell, TX 79837$318,500
788 Roselawn St, Siloam Springs, AR 72761
Kaci Johnson Realty Mart
$128,100
635 Arkansas 113, Bigelow, AR 72016
635 Arkansas 113, Bigelow, AR 72016$175,000
TBD N Highway 59, Natural Dam, AR 72948
TBD N Highway 59, Natural Dam, AR 72948$979,000
180 Oak Tree Terrace, Mountain Home, AR 72653
Linda Zdora CENTURY 21 LeMAC REALTY
$568,000
0 Bob Davis Mountain Rd Unit 26003174, Pleasant Grove, AR 72567
0 Bob Davis Mountain Rd Unit 26003174, Pleasant Grove, AR 72567$259,900
115A Greasy Bottom Rd, Melbourne, AR 72556
115A Greasy Bottom Rd, Melbourne, AR 72556Showing Results 241 - 280, Page 7 of 12