$183,260
- Land
- 26.18 Acres
- $7,000 per Acre
TBD Mc 35 Rd, Doddridge, AR 71834
TBD Mc 35 Rd, Doddridge, AR 71834$183,260
TBD Mc 35 Rd, Doddridge, AR 71834
TBD Mc 35 Rd, Doddridge, AR 71834$99,500
14682 Director Rd, West Fork, AR 72774
14682 Director Rd, West Fork, AR 72774$149,900
200 Ruth Cove, White Hall, AR 71602
Haley Cox Lunsford & Associates Realty Co.
$74,650
27-15-9 Highway 8, Hermitage, AR 71647
27-15-9 Highway 8, Hermitage, AR 71647$74,900
TBD Arkansas 84, Amity, AR 71921
TBD Arkansas 84, Amity, AR 71921$581,940
1687 Pearcy Rd, Pearcy, AR 71933
1687 Pearcy Rd, Pearcy, AR 71933$139,900
000 W With Rd, Mammoth Spring, AR 72554
000 W With Rd, Mammoth Spring, AR 72554$750,000
1015 Craighead 108 Rd Unit Strawfloor Road, Jonesboro, AR 72404
1015 Craighead 108 Rd Unit Strawfloor Road, Jonesboro, AR 72404$549,900
6138 New Hope Rd, Hackett, AR 72937
Jeanette Jones TRUVI REALTY
$230,000
14114 Highway 110, Shirley, AR 72153
Suzi Knight Clinton Real Estate
$760,000
493 Huckleberry Rd E, Dover, AR 72837
Yvonda Kissinger CBRPM Russellville
$304,750
020-05077-000 Sansing Hollow Rd, Harrison, AR 72601
020-05077-000 Sansing Hollow Rd, Harrison, AR 72601$139,900
000 Mc 135 Unit 65,66,69-78,83-86, Oakland, AR 72661
000 Mc 135 Unit 65,66,69-78,83-86, Oakland, AR 72661$160,000
1275 Madison Cr 5185, Elkins, AR 72727
1275 Madison Cr 5185, Elkins, AR 72727$50,000
10845 Eastwood Ln, Parks, AR 72950
10845 Eastwood Ln, Parks, AR 72950$660,000
0 Benson and Graham Rd, Gravette, AR 72736
0 Benson and Graham Rd, Gravette, AR 72736$675,000