Homes for Sale in 75750
-
-
-
$197,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
10540 County Road 21, Tyler, TX 75707
10540 County Road 21, Tyler, TX 75707Maugno Mora Mora Realty Group, LLC
-
$569,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,604 Sq Ft
21391 County Road 2207, Arp, TX 75750
21391 County Road 2207, Arp, TX 75750Martha De Alejandro Mora Realty Group, LLC
-
$585,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,676 Sq Ft
16659 C R 223, Arp, TX 75750
16659 C R 223, Arp, TX 75750Matt Strother Texas Homes & Land Realty
-
$375,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,418 Sq Ft
104 Barto St, Arp, TX 75750
104 Barto St, Arp, TX 75750DAVID KURTZ Dwell Realty
-
$849,950
- Land
- 50 Acres
- $16,999 per Acre
10822 Cr 246 S, Tyler, TX 75705
10822 Cr 246 S, Tyler, TX 75705 -
$369,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,855 Sq Ft
20526 Wild Arrow Ct, Arp, TX 75750
20526 Wild Arrow Ct, Arp, TX 75750
Juan Gonzalez
RE/MAX Tyler
(430) 293-1292
-
$118,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,344 Sq Ft
21550 State Highway 64 E, Arp, TX 75750
21550 State Highway 64 E, Arp, TX 75750Heather Evans East Texas Homes & Land LLC
-
$576,500
- Land
- 105.5 Acres
- $5,464 per Acre
21360 County Road 294, Arp, TX 75750
21360 County Road 294, Arp, TX 75750 -
$376,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,767 Sq Ft
214 Pauline St, Arp, TX 75750
214 Pauline St, Arp, TX 75750Heather Evans East Texas Homes & Land LLC
-
$137,500
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,102 Sq Ft
202 Hollywood St, Arp, TX 75750
202 Hollywood St, Arp, TX 75750Nathan Foreman Nathan Foreman Real Estate, LLC
-
$256,134
- Land
- 19.66 Acres
- $13,030 per Acre
18275 Cr 237, Tyler, TX 75705
18275 Cr 237, Tyler, TX 75705 -
$169,900
- 1 Bed
- 1 Bath
- 918 Sq Ft
405 Unit C E Front St, Arp, TX 75750
405 Unit C E Front St, Arp, TX 75750Becky Hamilton L4 Property Group
-
$45,000
- Land
- 23,522 Sq Ft
- $83,333 per Acre
207 E Front St, Arp, TX 75750
207 E Front St, Arp, TX 75750 -
$149,900
- 1 Bed
- 1 Bath
- 672 Sq Ft
19810 Fm 345, Arp, TX 75750
19810 Fm 345, Arp, TX 75750Heather Evans East Texas Homes & Land LLC
-
-
$399,999
- Land
- 30 Acres
- $13,333 per Acre
000 County Road 2280, Arp, TX 75789
000 County Road 2280, Arp, TX 75789 -
$45,000
- Land
- 1 Acre
- $45,000 per Acre
TBD Farm To Market Road 345, Arp, TX 75750
TBD Farm To Market Road 345, Arp, TX 75750 -
$515,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,790 Sq Ft
13486 County Road 2290, Arp, TX 75750
13486 County Road 2290, Arp, TX 75750
Juan Gonzalez
RE/MAX Tyler
(430) 233-5981
-
$155,000
- Land
- 1.12 Acres
- $138,146 per Acre
17961 Gordons Landing Rd, Arp, TX 75750
17961 Gordons Landing Rd, Arp, TX 75750 -
$99,000
- Land
- 2.57 Acres
- $38,491 per Acre
18584 County Road 26, Tyler, TX 75707
18584 County Road 26, Tyler, TX 75707 -
$109,999
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,664 Sq Ft
202 E Phillips St, Arp, TX 75750
202 E Phillips St, Arp, TX 75750Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
-
$244,000 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
310 Bradford St, Arp, TX 75750
310 Bradford St, Arp, TX 75750Amanda Robinson Pinnacle Realty Advisors
-
$2,350,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
20086 County Road 299, Arp, TX 75750
20086 County Road 299, Arp, TX 75750Stephen Eaton Eaton Real Estate Company
-
$349,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,820 Sq Ft
20538 Wild Arrow Ct, Arp, TX 75750
20538 Wild Arrow Ct, Arp, TX 75750Hannah Jones Jones & Co. Realty Group, LLC
-
$120,000
- Land
- 12.46 Acres
- $9,629 per Acre
TBD Highway 135, Overton, TX 75684
TBD Highway 135, Overton, TX 75684 -
$76,900
- Land
- 2.44 Acres
- $31,568 per Acre
14113 & 14121 E Ridge Rd, Arp, TX 75750
14113 & 14121 E Ridge Rd, Arp, TX 75750 -
$235,000
- Land
- 34,543 Sq Ft
- $296,343 per Acre
17931 Gordons Landing Rd, Arp, TX 75750
17931 Gordons Landing Rd, Arp, TX 75750 -
$360,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,198 Sq Ft
10479 Fm 3226, Arp, TX 75750
10479 Fm 3226, Arp, TX 75750Bill Birdsong Berkshire Hathaway HomeServices Premier Properties
-
$366,000
- Land
- 36.67 Acres
- $9,980 per Acre
21404 County Road 294, Arp, TX 75750
21404 County Road 294, Arp, TX 75750 -
$99,900
- Land
- 1.58 Acres
- $63,228 per Acre
14915 County Road 26, Tyler, TX 75707
14915 County Road 26, Tyler, TX 75707 -
-
$675,000
- Land
- 23.28 Acres
- $28,991 per Acre
608 E Longview St, Arp, TX 75750
608 E Longview St, Arp, TX 75750 -
$307,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,244 Sq Ft
16994 C R 223, Arp, TX 75750
16994 C R 223, Arp, TX 75750Dallas Fitzgerald Ben Fitzgerald Real Estate Svcs, LLC
-
$675,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,468 Sq Ft
22233 County Road 223, Arp, TX 75750
22233 County Road 223, Arp, TX 75750Debra McAtee Realty One Group Rose
-
$310,000 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,708 Sq Ft
105 Johnston St, Arp, TX 75750
105 Johnston St, Arp, TX 75750
Juan Gonzalez
RE/MAX Tyler
(430) 233-4572
-
$147,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,443 Sq Ft
203 Parker, Arp, TX 75750
203 Parker, Arp, TX 75750Kristi Martin Kristi Martin Realty
-
$140,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,140 Sq Ft
115 Jackson St, Arp, TX 75750
115 Jackson St, Arp, TX 75750Jessica Price Kristi Martin Realty
-
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2
75750 Types of Homes for Sale