$650,000
982 Iron Bridge Rd, Asbury, NJ 08802
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,170 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- $300/SF
- 37 Days On Market
Current Estimated Value $649,606
Last Listing Agent GREGORY EISENHART KELLER WILLIAMS REAL ESTATE
$650,000
982 Iron Bridge Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $649,606
$425,000
263 Asbury West Portal Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $421,829
Last Listing Agent Jeff Smith COLDWELL BANKER REALTY
$650,000
439 Mountain View Rd W, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Last Listing Agent PATRICIA DESENO COLDWELL BANKER REALTY
$1,200,000
11 Mccrea Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $817,907
Last Listing Agent Rebecca Meyer BHHS FOX & ROACH
$535,000
1 Turkey Run, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $533,972
Last Listing Agent Bob Beatty WEICHERT REALTORS
$435,000
368 Strotz Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $437,974
Last Listing Agent Kim Cook RE/MAX SUPREME
$860,000
4 Alpaugh Dr, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $901,245
Last Listing Agent Peter Lorenzo KELLER WILLIAMS METROPOLITAN
$265,000
23 Bloomsbury Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $273,825
Last Listing Agent FRANCA CARBONE KELLER WILLIAMS REAL ESTATE
$825,000
13 Old Schoolhouse Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $841,010
Last Listing Agent Mary Malone COLDWELL BANKER REALTY
$885,000
23 Halls Mill Rd, Asbury, NJ 08802
Last Sold Summary