Ashland Township, NE Homes for Sale
-
-
$185,000
- Land
- 0 Sq Ft
346 S Lakeview Way Unit 205, Ashland, NE 68003
346 S Lakeview Way Unit 205, Ashland, NE 68003 -
$375,000
- Land
- 14,810 Sq Ft
- $1,102,941 per Acre
338 Marina Way, Ashland, NE 68003
338 Marina Way, Ashland, NE 68003 -
-
$649,999
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,776 Sq Ft
1301 Fairway Cir, Ashland, NE 68003
1301 Fairway Cir, Ashland, NE 68003Shellyn Sands eXp Realty LLC
-
-
-
$1,075,000
$25K PRICE DROP- 3 Beds
- 5 Baths
- 6,635 Sq Ft
244 N Lakeview Way, Ashland, NE 68003
244 N Lakeview Way, Ashland, NE 68003Sallie Elliott BHHS Ambassador Real Estate
-
-
-
$445,325
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,610 Sq Ft
1047 S 9th Ave, Ashland, NE 68003
1047 S 9th Ave, Ashland, NE 68003Kelsey Nienaber REMAX Concepts
-
$999,000
- Land
- 40 Acres
- $24,975 per Acre
0 Cedar Creek Ln, Ashland, NE 68003
0 Cedar Creek Ln, Ashland, NE 68003 -
$95,000
- Land
- 10,788 Sq Ft
- $383,593 per Acre
1301 Fairway Cir, Ashland, NE 68003
1301 Fairway Cir, Ashland, NE 68003
Showing Results 41 - 60, Page 2 of 2