$387,500
- Land
- 12.5 Acres
- $31,000 per Acre
17493 B 7 Mile Post Rd, Athens, AL 35611
17493 B 7 Mile Post Rd, Athens, AL 35611$387,500
17493 B 7 Mile Post Rd, Athens, AL 35611
17493 B 7 Mile Post Rd, Athens, AL 35611$333,000
16896 Whispering Pines Dr, Athens, AL 35611
Karen Albright Opendoor Brokerage LLC
$395,850 New Construction
The Harvey 5-M Plan at Liberty Park, Athens, AL 35613
$305,990 New Construction
17675 Cabernet St, Athens, AL 35613
$326,966
15426 Springbrook Trace, Athens, AL 35611
Susan Cox Adams Homes LLC
$375,000
21825 Natures Cove Dr, Athens, AL 35613
Kyle Starnes Legend Realty Madison, LLC
$369,900
24389 Beacon Cir, Athens, AL 35613
Kristin Lightfoot Matt Curtis Real Estate, Inc.
$313,750 New Construction
15925 Ruthie Lynn Dr, Athens, AL 35613
$318,137 New Construction
16734 Ted Childs Dr, Athens, AL 35613
$309,900 New Construction
The Everett Plan at The Meadows, Athens, AL 35611
$389,900 New Construction
17425 Brooklawn St, Athens, AL 35611
Chapman Olive Capstone Realty
$310,966 New Construction
15400 Springbrook Trace, Athens, AL 35611
Susan Cox Adams Homes LLC
$320,866
15533 Wildflower Bend, Athens, AL 35611
Crystal Johnson Adams Homes LLC
$390,900 New Construction
23345 Worcester Ln, Athens, AL 35613
$320,000
27857 Michael Ln, Toney, AL 35773
Tina Craft A.H. Sothebys Int. Realty
$379,900 New Construction
The Harrison C Plan at Anderson Farm, Athens, AL 35613
$325,000
Lot 2 Wauchula Pvt Dr, Athens, AL 35611
Lot 2 Wauchula Pvt Dr, Athens, AL 35611$373,900 New Construction
14525 Lannister Ln, Athens, AL 35613