$89,900
- Land
- 1.87 Acres
- $48,075 per Acre
Lot 37j Rife's Ford Rd, Verona, VA 24482
Lot 37j Rife's Ford Rd, Verona, VA 24482$89,900
Lot 37j Rife's Ford Rd, Verona, VA 24482
Lot 37j Rife's Ford Rd, Verona, VA 24482$199,950
62 Leverock Ln, Swoope, VA 24479
Travis Hill KEYSTONE REALTY OF ROANOKE LLC
$800,000
TBD6 Ladd Rd, Fishersville, VA 22939
TBD6 Ladd Rd, Fishersville, VA 22939$995,000
235 Howardsville Rd, Staunton, VA 24401
Charlie Ward OLD DOMINION REALTY INC - AUGUSTA
$755,000
721 Leaport Rd, Verona, VA 24482
Travis Miller LONG & FOSTER REAL ESTATE INC STAUNTON/WAYNESBORO
$69,900
tbd Starey Draft Ln, West Augusta, VA 24485
tbd Starey Draft Ln, West Augusta, VA 24485$75,000
000 Reeds Gap Rd Unit 102-2, Lyndhurst, VA 22952
000 Reeds Gap Rd Unit 102-2, Lyndhurst, VA 22952$299,900
Lot 5 Berry Farm Rd, Staunton, VA 24401
Lot 5 Berry Farm Rd, Staunton, VA 24401$815,000
131 Rural Dr, Mount Solon, VA 22843
Kathie See Rosenow May Kline Realty, Inc
$649,000
162 Tims Draft Ln, West Augusta, VA 24485
BRIAN BROUGHMAN NAI BROUGHMAN COMMERICAL
$250,000
TBD Tadpole Ln, Greenville, VA 24440
TBD Tadpole Ln, Greenville, VA 24440$699,900
Lot C-1 Ivy Ridge Ln, Fishersville, VA 22939
Lot C-1 Ivy Ridge Ln, Fishersville, VA 22939$999,900
TBD Augusta Woods Dr, Staunton, VA 24401
TBD Augusta Woods Dr, Staunton, VA 24401$185,000
475 Sangers Ln, Staunton, VA 24401
475 Sangers Ln, Staunton, VA 24401$159,000
tbd Knightly Ln, Mount Sidney, VA 24467
tbd Knightly Ln, Mount Sidney, VA 24467$999,000
29 Sundown Dr, Waynesboro, VA 22980
Marti Pugh KEY REAL ESTATE