$69,900
- Land
- 23 Acres
- $3,039 per Acre
Tbd Crossover Rd, Fairchild, WI 54741
Tbd Crossover Rd, Fairchild, WI 54741$69,900
Tbd Crossover Rd, Fairchild, WI 54741
Tbd Crossover Rd, Fairchild, WI 54741$319,000
Tbd Hwy 12 27, Fairchild, WI 54741
Tbd Hwy 12 27, Fairchild, WI 54741$19,500
Lot 15 Rolling Hills Dr, Augusta, WI 54722
Lot 15 Rolling Hills Dr, Augusta, WI 54722$799,000
E12088 County Road K, Augusta, WI 54722
Trevor Lee Lee Real Estate & Auction Service
$160,000
YTD - Lot #8 Ladybug Ln, Augusta, WI 54722
YTD - Lot #8 Ladybug Ln, Augusta, WI 54722$160,000
Lot #8 Ladybug Trail, Augusta, WI 54701
Lot #8 Ladybug Trail, Augusta, WI 54701$249,000
307 S Spring St, Augusta, WI 54722
Troy Malcien NextHome WISCO Success
$3,200,000
S7450 Morning Crest Rd, Augusta, WI 54722
Willem Hartman Advantage Realty, LLC
$40,000
Lot #9 Ladybug Trail, Augusta, WI 54701
Lot #9 Ladybug Trail, Augusta, WI 54701$40,000
Lot #9 Ladybug Ln, Augusta, WI 54722
Lot #9 Ladybug Ln, Augusta, WI 54722$145,000
Lot #7 Ladybug Trail, Augusta, WI 54701
Lot #7 Ladybug Trail, Augusta, WI 54701$599,900
S5270 Sd Ln, Augusta, WI 54722
Alex Hartung Property Minds
$229,000
219 E Lincoln St, Augusta, WI 54722
NATHANIEL LOEW NORTH CENTRAL REAL ESTATE BROKERAGE, LLC
$1,177,500
S6298 Wisconsin 27, Augusta, WI 54722
S6298 Wisconsin 27, Augusta, WI 54722$40,000
Lot 0 Weggen Rd, Augusta, WI 54722
Lot 0 Weggen Rd, Augusta, WI 54722$145,000
812 W Lincoln St Unit 1&2, Augusta, WI 54722
Elizabeth Thompson C21 Affiliated
$19,500
Lot 17 Rolling Hills Dr, Augusta, WI 54722