$174,500
- Land
- 5.02 Acres
- $34,761 per Acre
403-1/2 S State St, Fall Creek, WI 54742
403-1/2 S State St, Fall Creek, WI 54742$174,500
403-1/2 S State St, Fall Creek, WI 54742
403-1/2 S State St, Fall Creek, WI 54742$57,900
6 E Randall Rd, Fall Creek, WI 54742
6 E Randall Rd, Fall Creek, WI 54742$255,000
113 W Lincoln Ave, Fall Creek, WI 54742
Jade Germain Woods & Water Realty Inc/Regional Office
$700,000
7180 9 Mile Creek Rd, Eau Claire, WI 54701
David Strassman Riverbend Realty Group, LLC
$60,000
349 E Jackson Ave, Fall Creek, WI 54742
349 E Jackson Ave, Fall Creek, WI 54742$40,000
Lot 0 Weggen Rd, Augusta, WI 54722
Lot 0 Weggen Rd, Augusta, WI 54722$555,000
3675 County Road K, Fall Creek, WI 54742
Rachel Shimon C21 Affiliated
$1,384,000
0 Wisconsin 27, Exeland, WI 54835
0 Wisconsin 27, Exeland, WI 54835$40,000
524 E Jackson Ave, Fall Creek, WI 54742
524 E Jackson Ave, Fall Creek, WI 54742$60,000
0000 Bernhardt Rd, Eau Claire, WI 54701
0000 Bernhardt Rd, Eau Claire, WI 54701