$525,000 Sold Jun 10, 2025
2138 Lake Pointe Dr, Avon, OH 44011
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,586 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $203/SF
- 40 Days On Market
Current Estimated Value $532,252
Last Listing Agent Greg Erlanger Keller Williams Citywide
2138 Lake Pointe Dr, Avon, OH 44011