Homes for Sale in 76020
-
-
$3,250,000
- 18,000 Sq Ft
7718 Farm To Market Road 1886, Azle, TX 76020
7718 Farm To Market Road 1886, Azle, TX 76020Becky Leebens exp Realty, LLC
-
$235,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
909 Fox Ln, Azle, TX 76020
909 Fox Ln, Azle, TX 76020Joseph Gomez Elite Real Estate Texas
-
$215,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 988 Sq Ft
629 Alameda Rd, Azle, TX 76020
629 Alameda Rd, Azle, TX 76020Tobias Tavera Mark Spain Real Estate
-
$270,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,288 Sq Ft
119 Overlook Trail, Azle, TX 76020
119 Overlook Trail, Azle, TX 76020Maria Arellano White Rock Realty
-
$2,600,000
- 6 Beds
- 3.5 Baths
- 4,800 Sq Ft
1804 Laguna Bay S, Azle, TX 76020
1804 Laguna Bay S, Azle, TX 76020Robby Carson Helen Painter Group, REALTORS
-
$375,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,049 Sq Ft
744 Stone Eagle Dr, Azle, TX 76020
744 Stone Eagle Dr, Azle, TX 76020Jenny Nicola All City
-
$254,990 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,493 Sq Ft
123 Kelly Ct, Azle, TX 76020
123 Kelly Ct, Azle, TX 76020Valerie Salazar Elite Real Estate Texas
-
$599,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,419 Sq Ft
1936 Spinnaker Ln, Azle, TX 76020
1936 Spinnaker Ln, Azle, TX 76020Jake Link Real Broker, LLC
-
$264,990 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
101 S Kelly Ct, Azle, TX 76020
101 S Kelly Ct, Azle, TX 76020Valerie Salazar Elite Real Estate Texas
-
$492,900 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,244 Sq Ft
1016 Katie Ct Plan at Donna's Place, Reno, TX 76020
1016 Katie Ct Unit 39243675, Reno, TX 76020McBee Homes Builder -
$484,500 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,106 Sq Ft
1012 Katie Ct Plan at Donna's Place, Reno, TX 76020
1016 Katie Ct Unit 39243473, Reno, TX 76020McBee Homes Builder -
$145,000
- Land
- 1.12 Acres
- $129,464 per Acre
TBD Ethridge Dr, Azle, TX 76020
TBD Ethridge Dr, Azle, TX 76020 -
$214,999 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,475 Sq Ft
1613 Mockingbird Ln, Azle, TX 76020
1613 Mockingbird Ln, Azle, TX 76020
Cynthia Bynum
Trinity Territory
(682) 204-6437
-
$395,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,186 Sq Ft
208 Rosemary Dr, Azle, TX 76020
208 Rosemary Dr, Azle, TX 76020Terri McCoy Keller Williams Legacy
-
$299,900
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,470 Sq Ft
616 Cameron Way, Azle, TX 76020
616 Cameron Way, Azle, TX 76020
Neil Clements
Keller Williams Realty
(682) 424-6561
-
$197,900
- Land
- 2.01 Acres
- $98,262 per Acre
3004 Cotton Field Ct, Azle, TX 76020
3004 Cotton Field Ct, Azle, TX 76020 -
$429,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,740 Sq Ft
1408 Spinnaker Ln, Azle, TX 76020
1408 Spinnaker Ln, Azle, TX 76020Nahid Sharifi DHS Realty
-
$424,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,466 Sq Ft
108 Bosque Ct, Azle, TX 76020
108 Bosque Ct, Azle, TX 76020John Zimmerman Compass RE Texas, LLC
-
$328,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,089 Sq Ft
509 Topside Dr, Azle, TX 76020
509 Topside Dr, Azle, TX 76020
Brian Wells
RE/MAX Trinity
(682) 424-8922
-
$99,900
- Land
- 1 Acre
- $99,900 per Acre
840 Wind River Pass, Azle, TX 76020
840 Wind River Pass, Azle, TX 76020 -
$322,500 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,801 Sq Ft
136 Rosemary Dr, Azle, TX 76020
136 Rosemary Dr, Azle, TX 76020Suzie Morris Dave Perry Miller Real Estate
-
$489,900 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,387 Sq Ft
1029 Deer Island Ct, Azle, TX 76020
1029 Deer Island Ct, Azle, TX 76020Dee Gorrel Bransom Real Estate
-
$699,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,468 Sq Ft
2300 Walter Smith Rd, Azle, TX 76020
2300 Walter Smith Rd, Azle, TX 76020Molly Christiansen Worth Clark Realty
-
$95,000
- Land
- 1 Acre
- $95,000 per Acre
826 Wind River Pass, Azle, TX 76020
826 Wind River Pass, Azle, TX 76020 -
$99,000
- Land
- 1 Acre
- $99,000 per Acre
839 Wind River Pass, Azle, TX 76020
839 Wind River Pass, Azle, TX 76020 -
$409,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,078 Sq Ft
1312 Crows Nest Ct, Azle, TX 76020
1312 Crows Nest Ct, Azle, TX 76020Christi Sears The Atkins Agency
-
$360,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,658 Sq Ft
125 Timber Cross Ct, Azle, TX 76020
125 Timber Cross Ct, Azle, TX 76020PAMELA CLEARY Cleary Realty
-
$220,000
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,214 Sq Ft
229 Mountain View Dr, Azle, TX 76020
229 Mountain View Dr, Azle, TX 76020Najam Malik Mark Spain Real Estate
-
-
$425,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,156 Sq Ft
6837 Briar Rd, Azle, TX 76020
6837 Briar Rd, Azle, TX 76020
Sheryl Sears
Orchard Brokerage
(682) 339-7197
-
$60,000
- Land
- 5,667 Sq Ft
- $461,184 per Acre
102 Sparrow Dr, Azle, TX 76020
102 Sparrow Dr, Azle, TX 76020 -
$869,000
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,090 Sq Ft
103 Iron Horse Ct, Azle, TX 76020
103 Iron Horse Ct, Azle, TX 76020Margaret Coulborn Williams Trew Real Estate
-
$499,999 Open Sat 9AM - 5PM
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,119 Sq Ft
1064 Arbor Vista Dr, Azle, TX 76020
1064 Arbor Vista Dr, Azle, TX 76020Tina Roe Atkins & Co.
-
$550,000 New Construction
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,500 Sq Ft
412 Caprock St, Azle, TX 76020
412 Caprock St, Azle, TX 76020Our Country Homes Builder -
$277,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,302 Sq Ft
1477 Yachtclub Dr, Azle, TX 76020
1477 Yachtclub Dr, Azle, TX 76020Missy Ashcraft LoKation Real Estate
-
$775,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,639 Sq Ft
7401 Briar Rd, Azle, TX 76020
7401 Briar Rd, Azle, TX 76020Stephen Scribner Scribner Real Estate, INC
-
$295,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 852 Sq Ft
1550 S Stewart St, Azle, TX 76020
1550 S Stewart St, Azle, TX 76020Shelby Moor Elite Real Estate Texas
-
$1,245,000
- Land
- 51.84 Acres
- $24,017 per Acre
1620 W Timberlake St Unit E, Azle, TX 76020
1620 W Timberlake St Unit E, Azle, TX 76020 -
$2,280,000
- Land
- 88.34 Acres
- $25,809 per Acre
1620 W Timberlake St Unit A-E, Azle, TX 76020
1620 W Timberlake St Unit A-E, Azle, TX 76020
Showing Results 281 - 320, Page 8 of 13
76020 Types of Homes for Sale
76020 Real Estate Listings