$550,000
- Land
- 2.41 Acres
- $228,216 per Acre
8839 Kimber Ave, Bakersfield, CA 93307
8839 Kimber Ave, Bakersfield, CA 93307$550,000
8839 Kimber Ave, Bakersfield, CA 93307
8839 Kimber Ave, Bakersfield, CA 93307$550,000
10723 Iron Creek Ave, Bakersfield, CA 93312
Omar Ortiz My Realty Company, Inc.
$550,000
0 Airport Dr, Bakersfield, CA 93308
0 Airport Dr, Bakersfield, CA 93308$550,000
15503 Marty Ave, Bakersfield, CA 93314
Rita Martin Jeff Jackson & Associates
$550,000
14222 Barbon Beck Ave, Bakersfield, CA 93311
Dalia Beckman Watson Realty
$550,000
0 Weedpatch Hwy, Bakersfield, CA 93307
0 Weedpatch Hwy, Bakersfield, CA 93307$550,000
905 Castro Ln, Bakersfield, CA 93304
Jose Zepeda JZ Realty
$549,999
10721 Loughton Ave, Bakersfield, CA 93311
Andrie Nainggolan Berkshire Hathaway Homeservice
$549,990
9130 Almond Creek Dr, Bakersfield, CA 93311
Jas Gill Gill Real Estate Inc.
$549,950
2444 Pine St, Bakersfield, CA 93301
Greg Holland
Coldwell Banker Preferred,RLT
(844) 992-3735
$549,900
9313 Via Parma, Bakersfield, CA 93312
Marissa Tuer Real Brokerage Technologies
$549,900
6500 Cordell Way, Bakersfield, CA 93311
Jessie Bassi Miramar International Calloway
$549,000
5406 Pelican Hill Dr, Bakersfield, CA 93312
Theresa Edmoundson-Olson Keller Williams Realty
$549,000
5909 Ashwood St, Bakersfield, CA 93308
Adelina Rangel De Sanchez Realty ONE Group Zoom
$549,000
9307 Empire State Dr, Bakersfield, CA 93311
Barbara Shaw Coldwell Banker Frontier
$548,900
7920 Grapefruit Dr, Bakersfield, CA 93313
Jeanine Roach LGI Realty - California, Inc.