$110,000
- Land
- 2.08 Acres
- $52,885 per Acre
TBD (LOT 734) Salt Grass Trail, Bandera, TX 78003
TBD (LOT 734) Salt Grass Trail, Bandera, TX 78003$110,000
TBD (LOT 734) Salt Grass Trail, Bandera, TX 78003
TBD (LOT 734) Salt Grass Trail, Bandera, TX 78003$699,000
2186 Fm 470, Bandera, TX 78003
2186 Fm 470, Bandera, TX 78003$280,000
LOT 42 Blackbuck, Pipe Creek, TX 78063
LOT 42 Blackbuck, Pipe Creek, TX 78063Call for Price
Medina River Ranch, Bandera, TX 78003
Medina River Ranch, Bandera, TX 78003$342,000
455 Oak View Dr, Lakehills, TX 78063
Kristeena Weston Real Broker, LLC
$285,000
LOT 79 Red Stag Ln, Pipe Creek, TX 78063
LOT 79 Red Stag Ln, Pipe Creek, TX 78063$178,999
245 Bandera Dr, Bandera, TX 78003
Chelsea Schmidt Homestead & Ranch Real Estate
$3,490,000
120 Rocky Creek Rd, Medina, TX 78055
120 Rocky Creek Rd, Medina, TX 78055$3,490,000
228 Rocky Creek Rd, Medina, TX 78055
228 Rocky Creek Rd, Medina, TX 78055$475,000
235 Scenic Pass, Lakehills, TX 78063
Karen Fulghum Sterling Real Estate Services
$185,000
Lot 46 Ridge, Bandera, TX 78003
Lot 46 Ridge, Bandera, TX 78003$80,500
LOT 144 Horseshoe Falls, Bandera, TX 78003
LOT 144 Horseshoe Falls, Bandera, TX 78003$103,200
TBD Nakomis Dr, Bandera, TX 78003
TBD Nakomis Dr, Bandera, TX 78003$38,000
LOTS 1-6,13-18 Avenue P, Lakehills, TX 78063
LOTS 1-6,13-18 Avenue P, Lakehills, TX 78063$92,000
LOT 3 Nakomis Dr, Bandera, TX 78003
LOT 3 Nakomis Dr, Bandera, TX 78003$100,000
LOT 31 Orchard Park Blvd, Medina, TX 78055
LOT 31 Orchard Park Blvd, Medina, TX 78055$268,000
403 Kruse Loop, Lakehills, TX 78063