$420,000
- Land
- 4.19 Acres
- $100,239 per Acre
0 W Gilman St Unit IV26045034, Banning, CA 92220
0 W Gilman St Unit IV26045034, Banning, CA 92220$420,000
0 W Gilman St Unit IV26045034, Banning, CA 92220
0 W Gilman St Unit IV26045034, Banning, CA 92220$399,000
1568 Four Seasons Cir, Beaumont, CA 92223
JESSICA ANGLE-DAVIS 55+ REAL ESTATE INC
$279,900
158 Beverly Dr, Banning, CA 92220
Drew Martin EXP REALTY OF CALIFORNIA INC
$84,000
0 N Almond Way Unit IG25103642, Banning, CA 92220
0 N Almond Way Unit IG25103642, Banning, CA 92220$535,990 New Construction
1236 Butterfly Way, Banning, CA 92220
$530,000
1660 Spring Run Ln, Beaumont, CA 92223
Mark Wayman RE/MAX BIG BEAR
$95,000
2200 W Wilson St Unit 154, Banning, CA 92220
Jose Martinez SUNSET HOMES REALTY
$573,000
559 Edgar Ave Unit A2-282, Beaumont, CA 92223
Mia Varciag REALTY ONE GROUP ROADS
$475,000
1411 Silverberry Ln, Beaumont, CA 92223
Roxana Porter ALTICORE REALTY
$545,000
1451 Daybreak Way, Beaumont, CA 92223
Jose Martinez SUNSET HOMES REALTY
$39,000
501 W Ramsey St Unit 41, Banning, CA 92220
Theresa Gonzalez Coldwell Banker Home Source
$552,500 New Construction
1088 Plumwood Ln, Banning, CA 92220
Nyla Sterling TRI POINTE HOMES HOLDINGS, INC.
$412,944
5388 C St, Banning, CA 92220
5388 C St, Banning, CA 92220$395,000 Open Sat 10AM - 12:30PM
4842 W Fairway Oaks Ave, Banning, CA 92220
Dennis LaTourette LA TOURETTE REALTY
$285,000
10145 Chisholm Trail, Cherry Valley, CA 92223
MICHELLE WEBSTER COLDWELL BANKER KIVETT-TEETERS
$310,000
1257 E 6th St, Beaumont, CA 92223