Newest Homes for Sale in Barberville, FL
-
-
$359,000
$40K PRICE DROP- Land
- 1.45 Acres
- $247,586 per Acre
0 S Lakeview Dr Unit MFRO6315825, Lake Helen, FL 32744
0 S Lakeview Dr Unit MFRO6315825, Lake Helen, FL 32744 -
$99,900
- Land
- 1.75 Acres
- $57,086 per Acre
0 E International Speedway Blvd, Deland, FL 32724
0 E International Speedway Blvd, Deland, FL 32724 -
$600,000
$470K PRICE DROP- Land
- 1.87 Acres
- $320,856 per Acre
3124 Lake Helen Osteen Rd, Deltona, FL 32738
3124 Lake Helen Osteen Rd, Deltona, FL 32738 -
$375,000
- Land
- 50.01 Acres
- $7,499 per Acre
2370 Old Train Rd, Deltona, FL 32738
2370 Old Train Rd, Deltona, FL 32738 -
$59,000
- Land
- 11,761 Sq Ft
- $218,519 per Acre
2603 Coachman Dr, Deltona, FL 32738
2603 Coachman Dr, Deltona, FL 32738 -
$79,000
- Land
- 12,632 Sq Ft
- $272,414 per Acre
2609 Coachman Dr, Deltona, FL 32738
2609 Coachman Dr, Deltona, FL 32738 -
$529,000
$21K PRICE DROP- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,691 Sq Ft
171 Birchmont Dr, Deland, FL 32724
171 Birchmont Dr, Deland, FL 32724Barbara Cochrane CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
-
$93,500
- Land
- 33,541 Sq Ft
- $121,429 per Acre
0 Sixma Rd Unit 2089367, Deltona, FL 32738
0 Sixma Rd Unit 2089367, Deltona, FL 32738 -
-
$1,399,999
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 5,946 Sq Ft
910 N Kepler Rd, Deland, FL 32724
910 N Kepler Rd, Deland, FL 32724Heather Hinson GREENE REALTY OF FLORIDA LLC
-
$49,999
- Land
- 20,037 Sq Ft
- $108,693 per Acre
0 Purcell (Paper) St Unit MFRO6304687, Deltona, FL 32739
0 Purcell (Paper) St Unit MFRO6304687, Deltona, FL 32739 -
$124,900
$40K PRICE DROP- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,056 Sq Ft
3 Fairway Ct, Deland, FL 32724
3 Fairway Ct, Deland, FL 32724Bee Powell BEE REALTY CORP
-
$49,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 11,325 Sq Ft
- $188,462 per Acre
1190 9th Ave, Deland, FL 32724
1190 9th Ave, Deland, FL 32724 -
$1,899,999
$100K PRICE DROP- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 6,077 Sq Ft
1135 Mckenzie Rd, Lake Helen, FL 32744
1135 Mckenzie Rd, Lake Helen, FL 32744Teri Stamper Stamper Realty Services, LLC
-
$139,000
$4K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,100 Sq Ft
110 Maple Ln, Lake Helen, FL 32744
110 Maple Ln, Lake Helen, FL 32744Leyvi Titcomb Amicorp INC
-
$23,200
- Land
- 20,473 Sq Ft
- $49,362 per Acre
0 Hollyhock Dr E, Deland, FL 32724
0 Hollyhock Dr E, Deland, FL 32724 -
$539,990
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,968 Sq Ft
1017 Liliana Dr, Deland, FL 32724
1017 Liliana Dr, Deland, FL 32724 -
$280,000
$70K PRICE DROP Pre-Foreclosure- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,650 Sq Ft
203 W Tarrington Dr, Deland, FL 32724
203 W Tarrington Dr, Deland, FL 32724Teresa Bailey CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
-
$25,000
$10K PRICE DROP- Land
- 11,325 Sq Ft
- $96,154 per Acre
0 6th Ave Unit MFRO6282354, Deland, FL 32724
0 6th Ave Unit MFRO6282354, Deland, FL 32724 -
$395,000
$106K PRICE INCREASE- Land
- 25.38 Acres
- $15,563 per Acre
1001 Omega Ranch Rd, New Smyrna Beach, FL 32168
1001 Omega Ranch Rd, New Smyrna Beach, FL 32168 -
$365,000
$110K PRICE INCREASE- Land
- 25.92 Acres
- $14,082 per Acre
1051 Omega Ranch Rd, New Smyrna Beach, FL 32168
1051 Omega Ranch Rd, New Smyrna Beach, FL 32168 -
$355,000
$30K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,598 Sq Ft
2025 Havasu Falls Dr, Deland, FL 32724
2025 Havasu Falls Dr, Deland, FL 32724Joseph Takacs, III REAL ESTATE ON THE RIVIERA LLC
-
$365,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,941 Sq Ft
3154 Snow Dr, Deltona, FL 32738
3154 Snow Dr, Deltona, FL 32738Darrell Baker Realty Pros Assured
-
$100,000
- Land
- 1.25 Acres
- $80,000 per Acre
0 E Orange Rd, Deland, FL 32724
0 E Orange Rd, Deland, FL 32724 -
$125,000
- Land
- 25,264 Sq Ft
- $215,517 per Acre
2990 Parma Dr, Deltona, FL 32738
2990 Parma Dr, Deltona, FL 32738 -
$189,900
$40K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,090 Sq Ft
201 N Hill Ave Unit 150, Deland, FL 32724
201 N Hill Ave Unit 150, Deland, FL 32724Christie Vaccaro UNITED REAL ESTATE PREFERRED
-
$260,000
$40K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,152 Sq Ft
1230 8th Ave, Deland, FL 32724
1230 8th Ave, Deland, FL 32724Evelyn Malave CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
-
$345,900
New Construction $14K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,547 Sq Ft
405 N McDonald Ave, Deland, FL 32724
405 N McDonald Ave, Deland, FL 32724Bill Merckel MERCKEL REAL ESTATE
-
$99,900
$15K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,344 Sq Ft
508 Nutmeg Cir, Deland, FL 32724
508 Nutmeg Cir, Deland, FL 32724Leyvi Titcomb Amicorp INC
-
$8,900
- Land
- 9,583 Sq Ft
- $40,455 per Acre
0 No Address, Deland, FL 32724
0 No Address, Deland, FL 32724 -
$50,000
- Land
- 13,503 Sq Ft
- $161,290 per Acre
0 Yorkshire Dr, Deltona, FL 32738
0 Yorkshire Dr, Deltona, FL 32738 -
$100,000
$50K PRICE INCREASE- Land
- 1.25 Acres
- $80,000 per Acre
0 Nectarine Rd, Deland, FL 32724
0 Nectarine Rd, Deland, FL 32724 -
$50,000
- Land
- 2.5 Acres