$42,000
- Land
- 4.16 Acres
- $10,096 per Acre
215 S Tahiti Rd, Great Bend, KS 67530
215 S Tahiti Rd, Great Bend, KS 67530$42,000
215 S Tahiti Rd, Great Bend, KS 67530
215 S Tahiti Rd, Great Bend, KS 67530$197,900
1615 Jackson St, Great Bend, KS 67530
Dianne Morse
MPIRE Realty Group
(620) 303-8537
$49,500
6000 Harbor Way, Great Bend, KS 67530
6000 Harbor Way, Great Bend, KS 67530$185,100
1317 Warner Rd, Great Bend, KS 67530
Wayne Rathbun
Keller Real Estate & Insurance Agency, Inc.
(620) 407-2347
$49,500
5934 Harbor Way, Great Bend, KS 67530
5934 Harbor Way, Great Bend, KS 67530$485,000
42 NW 48 Rd, Great Bend, KS 67530
Kevin Keller
Keller Real Estate & Insurance Agency, Inc.
(620) 675-7365
$399,900
000 Grant St, Great Bend, KS 67530
000 Grant St, Great Bend, KS 67530$58,500
5200 24th St, Great Bend, KS 67530
5200 24th St, Great Bend, KS 67530$44,000
315 S Tahiti Dr, Great Bend, KS 67530
315 S Tahiti Dr, Great Bend, KS 67530$169,900
707 Wilson St, Great Bend, KS 67530
Kevin Keller
Keller Real Estate & Insurance Agency, Inc.
(620) 526-9598
$35,000
6035 Harbor Way, Great Bend, KS 67530
6035 Harbor Way, Great Bend, KS 67530$30,000
5116 24th St, Great Bend, KS 67530
5116 24th St, Great Bend, KS 67530$339,900
306-506 10th St, Great Bend, KS 67530
306-506 10th St, Great Bend, KS 67530$33,500
5000 24th St, Great Bend, KS 67530
5000 24th St, Great Bend, KS 67530$340,000
0 10th St Unit 203325, Great Bend, KS 67530
0 10th St Unit 203325, Great Bend, KS 67530$234,900
1619 Van Fleet Ln, Great Bend, KS 67530
Sergio Ramirez MPIRE Realty Group