$2,550,000
- Land
- 38.51 Acres
- $66,217 per Acre
3691 E Sopris Creek Rd, Basalt, CO 81621
3691 E Sopris Creek Rd, Basalt, CO 81621$2,550,000
3691 E Sopris Creek Rd, Basalt, CO 81621
3691 E Sopris Creek Rd, Basalt, CO 81621$5,995,000
227 Sage Rim Cir, Basalt, CO 81621
Steven Shane Compass Aspen
$2,200,000
740 Hearthstone Dr, Basalt, CO 81621
Rochelle Bouchard Aspen Snowmass Sotheby's International Realty - Hyman Mall
$3,555,000
103 Willow Rd Unit 101, Basalt, CO 81621
Sam Augustine Compass Aspen
$1,990,000
548 Evans Ct, Basalt, CO 81621
Bruce Johnson Douglas Elliman Real Estate-Hyman Ave
$790,000
1400 E Valley Rd Unit 115, Basalt, CO 81621
Ruslan Faradzhov The Agency Aspen
$1,242,000
4959 Frying Pan Rd, Basalt, CO 81621
4959 Frying Pan Rd, Basalt, CO 81621$1,200,000
0 TBD Frying Pan Rd, Basalt, CO 81621
0 TBD Frying Pan Rd, Basalt, CO 81621$5,750,000
2240 Old Herron Rd, Basalt, CO 81621
Mary Kate Farrell Douglas Elliman Real Estate-Hyman Ave
$649,000
140 Basalt Center Cir Unit 328, Basalt, CO 81621
Garrett Reuss Aspen Snowmass Sotheby's International Realty-Snowmass Village
$6,100,000
201 Tree Farm Dr Unit The Creekside, Basalt, CO 81621
201 Tree Farm Dr Unit The Creekside, Basalt, CO 81621$24,750,000
1207 Hooks Spur Rd, Basalt, CO 81621
Engel Lansburgh Team Compass Aspen
$12,995,000
2701 Emma Rd, Basalt, CO 81621
2701 Emma Rd, Basalt, CO 81621$849,000
22860 Two Rivers Rd Unit The River Lofts 274, Basalt, CO 81621
John Young ENGEL & VOLKERS
$998,000
140 Basalt Center Cir Unit 322, Basalt, CO 81621