$330,000 Last List Price
1436 Drehr Ave, Baton Rouge, LA 70808
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,560 Sq Ft
- Built 1945
Last Sold Summary
- $212/SF
- 232 Days On Market
Current Estimated Value $332,382
Last Listing Agent Christine Olivier RE/MAX Professional
1436 Drehr Ave, Baton Rouge, LA 70808