$999,000
- Land
- 16.86 Acres
- $59,253 per Acre
16.86 AC Minnesota 371, Brainerd, MN 56401
16.86 AC Minnesota 371, Brainerd, MN 56401$999,000
16.86 AC Minnesota 371, Brainerd, MN 56401
16.86 AC Minnesota 371, Brainerd, MN 56401$395,000
11825 Joneswood Dr, Baxter, MN 56425
Dawson Piepho Counselor Realty Brainerd Lakes
$725,000
Outlot A Hwy 210, Baxter, MN 56425
Outlot A Hwy 210, Baxter, MN 56425$739,000
13423 Arrowwood Dr, Baxter, MN 56425
Angela Sherack NextHome Horizons
$649,900
TBD Maplewood Ridge Rd, East Gull Lake, MN 56401
Michelle Rodahl LPT Realty, LLC.
$3,995,000 New Construction
11245 E Steamboat Bay Dr, East Gull Lake, MN 56401
Kraig Domogalla RE/MAX Results
$169,000
Site 6 Bluestem Ct, Baxter, MN 56425
Site 6 Bluestem Ct, Baxter, MN 56425$349,900
12654 Knollwood Dr, Baxter, MN 56425
Reed Franklin LPT Realty, LLC.
$190,000
L8B2 Sanctuary Ln, First Assessment, MN 56401
L8B2 Sanctuary Ln, First Assessment, MN 56401$559,900 New Construction
11940 Fiber Dr, Baxter, MN 56425
Allison Spoden Agency North Real Estate, Inc
$974,900 New Construction
13728 Memorywood Dr, Baxter, MN 56425
$200,000
L1&2 B1 Clearwater Rd N, Baxter, MN 56425
L1&2 B1 Clearwater Rd N, Baxter, MN 56425$48,000
TBD Lot 12 Jewelwood Dr, Baxter, MN 56425
TBD Lot 12 Jewelwood Dr, Baxter, MN 56425$675,000
11340 Legacy Dr, Brainerd, MN 56401
Rori Harvet LPT Realty, LLC
$450,000 New Construction
12590 2nd St, Baxter, MN 56425
Tamara Malan Edina Realty, Inc.
$395,000
14420 Cottage Grove Dr, Baxter, MN 56425
Tammy Schultz Edina Realty, Inc.
$48,000